Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pécsen hol lehet diákmunkát...

Pécsen hol lehet diákmunkát találni 16 éves kortól?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Szerettem volna dolgozni már nyáron, de akárhol megnéztem, megkérdeztem nem találtam munkát. A fürge diák, és a meló diák nevű oldalakat néztem meg. Oda regisztráltam is. Tudom hogy most a koronavírus miatt nincs sok esélyem találni, de vannak itt olyanok akiknek sikerült hétvégi diákmunkát találni Pécsen? Kéne pénz, mert kevés pénzünk van, anyukámnak nincs munkája, és nekem sincs zsebpénzem túl sok. Segíteni szeretnék magamon, csak nem tudom lehetséges e.

Kérlek ha valaki tud segíteni, vagy van tapasztalata, az írjon!



2020. nov. 1. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nalunk a melodiaknal szinte csak mekdonácos munka van. Igaz ott annyit dolgozol egy heten amennyit akarsz.
2020. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szép és jó, de évközben nem a te nehezen megkeresett 30, 40 ezer forintod fogja jelenteni a megoldást az anyagiakra. Cserébe kifogsz bukni az iskolából.


Egy jó tanács: ne anyukád helyett akarj pénzt keresni. A szüleid majd megoldják ezt a helyzetet, neked meg a tanulásra kell koncentrálnod.


A korona miatt most mindenkinek nehéz munkát találnia, ahogy írod.

2020. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Egyrészt nem a szüleim helyett szeretnék pénzt keresni hanem magam miatt. Ők nem adnak nekem pénzt semmire, sulira sem nagyon. Én pedig nem suli időben szeretnék dolgozni, hanem suli után, vagy hétvégente. Másrészt pedig nem ez volt a kérdés.
2020. nov. 1. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

En azt javaslom hogy személyesen menj be a helyi fiakszovezetkezetbe, pl Melodiak vagy hivd fel a teruletileg illetekes embert aki ezeket intezi. A honlapon biztos van cim es telefonszam.


Esetleg zaraskor menj be eg, tescoba vagy mekibe es kerdezd meg hogy dolgoznak e itt melodiakos fiatalok es kerj toluk segitseget es elerhetoseget.

2020. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi a neved?

Név alapján könnyebben megy a meló szerzés.

2021. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!