Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen szakmai nyelvvizsga...

Milyen szakmai nyelvvizsga eldogadott HR( emberi erőforrás) szakon? KITEX kereskedelmi jó lehet? Mert úgy tudom üzleti kell de az angol tanárom azt mondta a kereskedelmi=üzleti HELP

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szakmai nyelvvizsgák közül van:

Idegenforgalmi

Kereskedelmi

Műszaki

Orvosi (ebben nem vagyok biztos, de tuti kell valami speciális szókincs, meg tudás idegennyelven az orvosoknak is..)

Valamint tudom egy sima standard gazdasági nyelvvizsgáról, de az elég noname... Zöld út a neve

2020. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"az angol tanárom azt mondta"

Jobban jársz, ha magyar angoltanárt kérdezel, ők nagyobb eséllyel képben vannak, mint az angol angoltanárok. De ha tényleg érdekel a válasz, a Tanulmányi Osztályt keresd!

2020. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azóta már meg is csináltam hehe.
2021. máj. 18. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!