Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az értelme annak, hogy...

Mi az értelme annak, hogy fogadós oldalak ingyen adnak 20 ezeret ?

Figyelt kérdés
Regisztráltam ilyen oldalra és azt írja nyerek 20 ezret ha megfogadok egy meccset minek 1.5 szorzója van. Nos, ha megfogadom nyerek 20 ezret azzal meg kifizettetem és megyek a dolgomra akkor mi van? Miért éri meg nekik?

2020. nov. 15. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem tudod kivenni. Általában minimum 3x meg kell forgatni, megszabott minimum oddsszal.
2020. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor rajta marad vagy akkor egyáltalán nem tudom kivenni hha mondjuk nyerek vele 40 ezret. Jó hát a 3x szorzó az megvan mindig nyerek csak 20 forinttal merek fogadni. :D ezresem van bent, olvastam, hogy lehet ki sem fizet, itt írta egy srác, hogy elírta a születési dátumát regisztráláskor.
2020. nov. 15. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az egész összeget kell háromszor újrafogadni. Szóval ha kapsz 20 ezres bonuszt és nyersz, akkor ahhoz, hogy ki tudd venni, legalább 60 ezerért kell fogadnod minimum 1,3 oddszért (általában).
2020. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az éri meg nekik, hogy egyrészt valamennyit be kell fizetned, hogy megkapd a bónuszt, másrészt x alkalommal meg kell fogadnod a bónusz pénzt, mielőtt kivehetnéd, addig meg jó eséllyel elbukod az általad befizetett pénzzel együtt. Nekik így a bónusz semmibe sem kerül, de nyertek a te befizetett pénzeden. Ha meg 20 emberből egynek ki kell fizetni a bónuszt, ők még akkor is pénzüknél vannak. Ez ugyanolyan, mint hogy "miért éri meg a biztosítónak milliókat kifizetni, ha én csak pár ezret fizettem be" Statisztikailag ki van számolva, ők nem járnak rosszul.
2020. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

100%os bonuszt szoktak adni altalaban, szoval 3000ft befizetesre kaphatsz 3000ft bonuszt.


Es ha ennyire nem ert hozza valaki, mint te, akkor szinte 100%hogy mindent elbukik. De ha mégse, akkor legkozelebb is befizetsz a pozitiv tapasztalat miatt es akkor fogsz bukni.


A sportfogadok 1 2% aki hosszutavon nyereseges. A tobbi bukóban van osszessegeben.

2020. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hookuszpook ***** válasza:

Minden igaz, amit az előttem válaszolók írtak. Valószínűleg olyanok a feltételek, hogy mire ki tudnád venni a nyereményedet, addigra nincs mit. :) :(

Viszont van egy olyan módszer, amivel egészen bizotsan ki tudod venni ha nem is a teljes, de legalább a 70-90%-át a kapott bónusznak. Természetesen a befizetéseden felül. Itt nem írhatom le a linket, hol olvashatsz róla bővebben, de ha érdekel, írj privátban, ott elküldöm.

2020. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!