Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Közösségi oldalon hírdettem...

Közösségi oldalon hírdettem egy retro dolgot amit odaaígértem egy lehetséges vevőnek viszont mégsem szeretném eladni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ez a tipikus kereskedő ilyen retro cuccokkal vagy egyáltalán semmi mást nem szoktam árulni talán utóljára pár könyv amit felraktam eladni. Viszont a hölgy nagyon benne van az ilyen veszek meg tovább adok dolgokban. Előadta hogy mennyire szeretné a dolgot mert pont ez keresi hónapok óta. Viszont törékeny dologról van szó ami azért necces mert szállítás esetén megsérülhet stb....azt mondta vállalja azt is a sérül ő nagyon szeretné stb. Átgondoltam mondtam neki ha tényleg így is ok neki akkor küldöm. Jó nagyon megörült meg minde. Erre írja hogy mindakettő dolgot megevenné de olyan összeget ajánlott hogy kb mindjárt több mint 10000 Ft-ot lealkudott volna. Én meg még sajnáltam is az elején amikor nagyon szeretné meg reménykedik hogy benne leszek hogy elküldöm neki megvárja még beleegyezem és tesik már egyszerre kijött belőle ez a kereskedői véna. Tudom hülye naiv vagyok de miért kell ilyennek lenni inkább maradt volna csendben. Írtam neki hogy én így biztos nem üzletelek de nem vette a lapot ....írta hogy szeretné a terméket csak küldje nem kell a másikat ha azt eladtam. Becsületességre tanítottak meg ha ígéretet teszek tartsam be. Apám azt mondja van jelentkező aki személyessen elvinni ne foglalkozak vele. Azt mondta most ehhez a stílushoz kell hozzászokni ne legyen lelkiismeretfurdalásom.
2020. nov. 16. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szarni rá, amíg nem fizetett, semmiféle kötelezettséged nincs felé.
2020. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szépen letiltod és elfelejted. nem vagy köteles eladni neki...
2020. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!