Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vajon aki nagy hévvel veti...

Vajon aki nagy hévvel veti bele magát és csinálja és csinálja,mikor fullad bele az MLM-be mikor jön rá,hogy ő azt a szintet nem érheti el amit mutatnak neki?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm írás aki pár hónappal ezelőtt még egy gyárban dolgozott.


"Tudjátok engem mi inspirál ennyire?

Az, hogy látom magam előtt az embereket ,akik már annyi, de annyi mindent elértek.

Én miért ne lehetnék Én is képes rá?

Ők ugyanolyan átlagos emberek, mint én

Vannak álmaik,céljaik

Mertek IGENT mondani 1,2,3,4....évvel ezelőtt

Rengetek anya van, akik több gyermek mellől hihetetlenül jó csinálják, mert akarják!

Nincs számukra lehetetlen.

Én is úgy akarom csinálni,mint ők, és büszke szeretnék lenni magamra. Pár éven belül én is hatalmas lépcsőfokokat ugorhatok meg🥰

Szeretném, ha minél több embernek meg tudnám mutatni ezt a lehetőséget, ami működik több, mint 35 éve több mint 50 országban globálisan. Ezért is annyira jó ez, hogy több országban tudod építeni az üzletedet 😊😊

Ha szeretnéd Te is,hogy elvigyem az életedbe ezt a lehetőséget,akkor nyugodtan írj.

Én ott leszek végig melletted ,és segíteni foglak az utadon...🥰❤🥰"



Őszintén meg mondom a sok gagyi reklámja ami történetben megjelenik a facebookon elég idegesítő tud lenni.Azt látom,hogy nagy hévvel csinálja meg segíteni akar embereknek de azt nem tudom,hogy mennyit kereshet vele de lehet el sem mondaná,vagy csak ugye ha mondani kell valamit sokat,hogy megtetsszen az üzlet.Őszintén meg mondom sokszor nekem is az volt az utolsó reményem,hogy na majd belépek egy MLM-be és majd milyen jó lesz minden a pénz is meg minden,de minél többet olvasok annál jobban elhatárolódok.Amit a kívülállók elmondanak én is azt kezdem meglátni az MLM-eseken,hogy ha valamit beszólsz megsértődnek,akkor a termékeket ezerrel védik dicsérik,vagy elvakultak még akkor is ha isten igazán nem jutnak egyről a kettőre,vagy rámenősek minden áron meg akarnak győzni valami csellel,szóval mindent amit a kívülállók leírnak vagy mondanak.Én meg nem tudom tudnék e embereket rábeszélni dolgokra,nem mondom,hogy nincsenek jó termékek de szerintem túlárazottak a cuccok és mint MLM-es vállalkozók vagy terjesztők csak azt tudják mi van a termékben amit elmondanak nekik a valóságot csak a fentiek tudják.Nekem is mondták már xy termék olyan jó,hogy amiből eddig nem tudott xy ember kigyógyulni orvos által ezen termékek helyre hozták teljesen,de én itt mást is számításba vennék nem csak konkrétan a terméket.Szóval ahányszor meggyőzöm magam,hogy lépjek be egy cégbe úgy mint aki bizniszel vele és nem csak fogyasztó a végén mindig elbizonytalanodok és lebeszélem magam.



2020. nov. 21. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem másfél hónapba tellett. Pedig még egész jó pénzt is kerestem vele. Csak nem bírta a gyomrom, hogy át kell bacni másokat.
2020. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező,


bármilyen üzletben vagy, a teljesítményedet tekintve sosem másoknak kell megfelelned, hanem magadnak.


Az MLM legnagyobb előnye minden más üzlettel szemben az, hogy mentes minden kényszertől, s lehet kicsiben is csinálni. Ha valaki csak havi 20e Ft jövedelemkiegészítést szeretne a fizetése mellé, azt is meg lehet csinálni. Ha valaki a munkahelyi fizetésének megfelelő összeget szeretné megkeresni egy rugalmas tevékenységgel, az egyik legjobb lehetőség erre az MLM. HA valaki karriert szeretne befutni, kiemelkedően magas jövedelemmel,

az is lehetséges. Csak épp mindhárom élethelyzetben más hozzáállás szükséges a kívánt eredmény eléréséhez.



@1 A "titok" roppant egyszerű. Olyan céget kell választanod, amelyik évtizedek óta a piacon van. Csak a minőségi, korrekt vállalatok maradnak fenn évtizedekig.


Olyan terméket kell választanod, amelyiket akkor is fogyasztanád, ha nem kapcsolódna hozzá üzleti lehetőség.


Olyan felsővonalat / szponzort kell választanod, amelyik korrekten dolgozik, s őt kell másolnod.


Ha erre a 3 dologra figyelsz, akkor senkit nem kell "átbacni".

2020. nov. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Minden MLMben átverik az embereket, mert a termékek szarok. Ez elemi logika. Ha jók lennének, nem kellene hozzájuk a legdrágább marketing.


Az MLM termékek csak azért vannak, hogy ne lehessen lecsukni a szervezőket piramisjátékért. Semmi egyéb hasznuk nincs.

2020. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2/


Ezt már mintha hallottam volna párszor,nem biztos,hogy ha üzletben lenne a termék akkor meg venném vagy azokat venném meg de én max fogkrémet szoktam venni meg a víztisztítómhoz cuccokat :) Én sokszor azt látom ez nem karrier igazán mert minden jöttment boldog boldogtalan csinálhatja még olyan tudás nélkül is amit ez mondjuk megkövetelne egy színvonalasabb cégnél vagy üzletben.Egyébként ismerek olyat aki csinálta álmodozott szorgos volt de most egy pékségben eladó meg volt már azóta pár munkája,sok álmodozó embert látok akik bele kezdenek aztán el jutnak xy szintig de úgy,hogy tényleg tesznek érte de oda sosem amit elhitetnek velük meg ugye kérdés kinek mi a jó van akinek az jó ami a másiknak még nem már pl mondjuk egy fizetés vagy színvonal.Eddig kb két cég bemutatóján voltam az egyik szolidabb volt de ku..va drága termékekkel a másik cégnek elfogadható árai voltak de egy közös volt mind kettőben a felsőbb vezetőket úgy kezelik mint a kiskirályok majd,hogy nem kezet csókolnak nekik ujjonganak ünnepelnek nyalnak... Az egyik bemutató egy kis teremben volt szolidan de sok nagyot csengő dumával a termékekről meg a fenti szponzorokról vezetőkről,a másik rendezvény egy nagyon drága szállodában de úgy,hogy fullig volt a terem.Csak nekem pl az volt a gáz mentem a bemutatóra felhívtam a szponzorom kérdeztem hova menjek mondta kérdeztem hol van azt mondta a szomszéd benzinkúton mert a szállodában drága a kávé,elég fura ha olyan jól keresnek még kávét sem tudják megfizetni.Akkor oda értem néztem a bemutatókat ki kellett állni az ujjaknak a színpadra be voltam parázva mire hozzám ért a mikrofon már mindenki olyan pénzekkel dobálózott kérdezték ki miért jött ki mennyit akar keresni voltak akik már milliókat mondtak de látszott leginkább a pénzért vannak ott nem azért,hogy segíthessenek másokon mint ahogy az mlm-esek mondani szokták jaj azért csinálom,hogy segíthessek másoknak,ja meg a profitért... Szóval mire hozzám ért a mikrofon a felforrósodott közönséget nyakon öntöttem egy dézsa hideg vízzel :D amit mondtam csak néztek gondolom hülyének néztek mert én azt mondtam a pénz nem boldogít bár tudom,hogy jó ha van,aztán a mikrofon kezelő meg akart győzni induljak el az üzletben hát miért vagyok itt de annyit mondtam inkább még gondolkodnék le volt hűlve a csávó.

Szóval sokszor vég elgyengülésemben utolsó reményt fűzöm az mlm-hez de aztán mindig elbizonytalanodok mert úgy érzem nem jó ez és lehet tőlem húsz meg harminc xy éves a cég.Mindig jönnek a nem kell reklámozni,nem kell terméket eladni,nem kell beszervezni aztán mindig ezeket kell csinálni van aki így hirdeti aztán kiírja másoknak hirdetni és őket behozni az üzletbe kell,szóval az mlm-esek saját magukat hazudtolják de vakon.

2020. nov. 22. 00:39
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Az MLM üzletben vannak a hálózatépítők és a droidok.

A hálózatépítők a nagy dumások akik már több mint 20 éve megértették a rendszer lényegét, hogyan lehet egy darab termék eladása nélkül a beszervezési és értékesítési bónuszokon keresztül nagy pénzt csinálni.

Ha megjelenik nálunk egy új MLM rendszer akkor a hálózatépítők lecsapnak rá hiszen nekik már van egy kapcsolatrendszerük és rutinosak az emberek hülyítésében. Droidot pedig mindig találnak mert az előzőekben leírt dumákat sokan benyalják, vannak akik többször is.

A droidok a hálózat csápjainak a végén mindig eladnak annyi terméket és beszerveznek annyi új droidot hogy egy szint felett már láblógatva jön a pénz akkor is ha a droidok fele kihullik.

Az MLM csak a főállású hálózatépítőknek üzlet. Ha a többiek átszámolják órabérre hogy mennyi munkával mennyit keresnek akkor meglepő eredmény jön ki. Szóval jó szar pénz sok munkával és nem éri meg. Feljebblépésre pedig nem sok lehetőség van a nagy számok törvénye miatt.

2020. nov. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
A cuccaik szinte egészét ismerősnek értékesítik, mert az ember úgy müködik, hogy ha valami kellemetlen, igyekszik anyagi kár árán is megelőzni. Inkább megveszik a szart, csak ne kelljen nemet mondani.
2020. nov. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

"Ha valaki csak havi 20e Ft jövedelemkiegészítést szeretne a fizetése mellé, azt is meg lehet csinálni. Ha valaki a munkahelyi fizetésének megfelelő összeget szeretné megkeresni egy rugalmas tevékenységgel, az egyik legjobb lehetőség erre az MLM. HA valaki karriert szeretne befutni, kiemelkedően magas jövedelemmel"

--------------------

Ez MINDEN vállalkozásra igaz kivétel nélkül. A különbség csak az hogy az MLM-ben mocskosul át kell verni az embereket, aljas módon hazudozni hogy a fogkrém miért kerül háromszor annyiba mint a DM-ben holott SEMMILYEN független szervezet nem támasztja alá hogy bármiben jobb lenne. Egyik MLM-es sem tud semmit mutatni ami bizonyítaná hogy a termékeik jobbak. Ezt kizárólag az ügynökök hazudják az ostoba panelnyugger arcába napi szinten.

2020. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Igazad van, ha te átverős típus vagy, akkor számodra az MLM is csak átverős stílusban elképzelhető.


Azt azonban tudd, hogy vannak emberek, akik nem átverős típusúak. Számukra átverés nélkül is kiválóan működik az üzletág.


"Ez MINDEN vállalkozásra igaz kivétel nélkül." Ez igaz lehetne, ha egy átlagos vállalkozást nem 1M-5M-10M-100M kezdőtőkével lehetne elindítani.


Ne hasonlítsunk már egy sok-sok milliós vállalkozást egy olyan lehetőséghez, ahol nulla forintnyi kezdőtőke befektetésével is el tudunk indulni!


Ráadásul gyakran előfordul, hogy egy MLM-es lényegesen többet keres a nulla forintból elindított vállalkozásában, mint egy hagyományos vállalkozó, aki milliókat, tízmilliókat, százmilliókat, rengeteg stresszt, s ötször annyi munkaidőt tolt a vállalkozásába...


A termékek minősége pedig magáért beszél. Drága tévéreklámok nélkül is évtizedek óta jól fogynak, a világpiaci megmérettetések alkalmával dobogós helyezéseket érnek el.


Azonos minőségű fogkrém, ha van a DM-ben, hasonló árban van. Ámde, nincs. Azért olcsóbb.


Itt nem a "panelnyugger" az ostoba, hanem te...

2020. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Úgy látom, utolsó, neked is csak átverősen megy ez az üzlet, mert még ki sem nyitottad a szádat, már hazudozol.
2020. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

@Nyitott szemmel nézd, s akkor majd nem "úgy látod"!


Az, hogy te hogy látod, csak téged minősít!

2020. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!