Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az I. kerületben hol van az...

Az I. kerületben hol van az önkormányzat szociális osztálya?

Figyelt kérdés
Aktív korúak ellátása iránti kérelmet kell leadnom, és úgy tudom, hogy a szociális osztályra kell mennem. Az Attila úton és a Kapisztrán téren is látok hivatalt. Köszönöm, ha ki tudtok segíteni pár hasznos infóval.

#álláskeresés #kerület #aktívkorúakellátása #szociálisosztály
2020. nov. 22. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben holnap felhívnám az egyik irodát és megkérdezném, hova menjek?

[link]

2020. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy lesz.
2020. nov. 22. 16:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem őket. Konkrétan az ügyfélszolgálati főtanácsossal beszéltem. Megmondta, hogy az Attila úti kormányhivatalba kell menni. Jó, napok múlva kaptam időpontot, bementem. Ott majdhogynem kiröhögtek, hogy itt ilyen ügyintézés nincs, hanem az egy másik utcában van, de ott csak hetente két nap van ügyfélfogadás. Elképesztő ez a naprakészség, komolyan...
2020. nov. 26. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!