Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Beleírjam az önéletrajzomba,...

Beleírjam az önéletrajzomba, hogy GYED-en vagyok?

Figyelt kérdés

Másfél éves a kisfiam, kb egy éves kora óta keresek állást, mert a szerződésem akkor járt le a munkáltatónál, így nincs hová visszamentem. Én tudom, hogy most a helyzet a járvány miatt duplán rossz, de hogy fél éve nem vették fel sehová az elég elkeserítő, nyáron pedig lejárt a gyed. Egyébként voltam 5 interjún (de mondjuk kb 50 helyre adtam be), mindenhol megkapta, hogy hát nem túl jó hogy van gyerekem.

Kereskedelemben dolgoztam korábban és irodai ügyintézőként, van egy dietetikus végzettségem és amíg itthon voltam, pénzügyet tanultam, mégsem kellek sehova. Komolyan nem tudom, hogy mit kellene másképp csinálni.

Ja a manó egyébként bölcsibe jár, és lenne, aki vigyázzon rá.


2020. nov. 24. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

engem épp azért utasítottak el, mert inkább gyerekesnek adnak melót, neki jobban kell...

most szerintem félnek gyerekest felvenni, mert ha mégis bezár bölcsöde/óvoda/iskola, akkor valszeg nem tudsz menni melózni

2020. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most mindenkinek nagyon nehéz. Gyerekesnek, gyerektelennek is (de azért gyerekkel egy fokkal nehezebb).


Első ránezésre képzetnek tűnsz, de lehet túl értékeled a saját képességeidet vagy egyszerűen rossz helyeken próbálkozol ezzel a csomaggal.


Az otthoni tanulás alatt valamilyen estiképzést értesz? Vagy csak hobbiból tanultál pénzügyeket? (Csak azért, mert lehet ezzel az infóval nem nagyon tudnak mit kezdeni a munkáltatók).


Dietetikus szakma nem tudom, mennyire telített. Ott lehet érdemes lenne próbálkoznod?

2020. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pénzügy alatt OKJ-s képesítést értek.


Dietetikaval nem szeretnék foglalkozni, nem is nagyon van állás. Főként egészségügyi asszisztens állás okra jelentkeztem, ott is mondták, hogy hátrány a gyerek.

2020. nov. 24. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Értem.


Szerintem akkor mindegy, hogy beírod-e az önéletrajzodba a gyed-et, ha emiatt utasítanak el, hogy gyereked van.


Kereskedelembe vissza menni esetleg?

2020. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!