Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vissza fog esni a Bitcoin...

Vissza fog esni a Bitcoin árfolyama 20ezer dollár elérése után, vagy menetel tovább felfelé?

Figyelt kérdés
Nyilván senki sem tudja, ezért lécci ne írjatok olyat hogy "senki sem tudja", pusztán közvélemény kutatás hogy ki mit remél, mit vár, mit gondol.

2020. nov. 24. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Emelkedik tovább
Vissza fog esni, jön a korrekció
Oldalazni fog
12 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túl nagy visszaesés nem lesz szerintem.
2020. nov. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 EgyGabor ***** válasza:
Kicsit lehet, mert az egy nagy szint lesz. Viszont nem napokat hanem hónapokat kell nézni. Szerintem kb. lehetetlen, hogy mondjuk egy év múlva ne legyen sokkal magasabban az árfolyam (hazudik aki tudja hol).
2020. nov. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem érte el a húszezret, és meredeken esik le az árfolyam.
2020. nov. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 EgyGabor ***** válasza:
Hát ez már csak olyan. Hullámokban támad. Nem érdemes naponta bambulni. Hosszú, türelmes út. Akinek nincs pénze és idege az vegyen mást.
2020. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ami a Bitcoin értékét illeti, egy a biztos, a 20.000 dolláros szint után is pontosan 1 Bitcoint fog érni. Na most bármennyire is, hangzik közhely pufogtatásnak ez a mondat. Nagyon fontos üzenete van.

Azért mert ár és érték között különbség van. Ha az emberek valóban értenék, a fenti mondatot és nem egy olyan buta közhelynek értenék, hogy a kerti törpe az pontosan egy kerti törpét ér. -Meg még hozzá fűznék, hogy de attól az egy 20 dolláros kerti törpe.

Ha nem az árat tekintenék értéknek akkor lenne az, hogy emelkedne tovább vagy esetleg az hogy oldalazna.


Ám mivel az emberek az árfolyamát a Fiat pénzben számolt árát tekintik értéknek. Egy csomóan lesznek akik 20K környékén ki szerének venni még a hasznukat, amire 2017-óta várnak. Most is még egy csomóan játszottak a gondolattal, hogy kiveszik és lejjebb bevásárolnak belőle.

2020. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem jött be a tippem, töretlenül menetel még mindig felfelé, már 28 ezer dollár. Csak Isten a megmondhatója, hogy mikor lesz korrekció/csökkenés.
2020. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hálistennek végül nem adtam el 18ezer dolláron, amikor kiírtam a kérdést.
2020. dec. 30. 23:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mennyiért vetted?
2020. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7000$-os árfolyam körül
2020. dec. 31. 01:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Hú, az nagyon jó. Én is régebb óta szemezek vele, de nem mertem beléfektetni.
2020. dec. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!