Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Skrillre töltöttem fel pénzt...

PuDInG221 kérdése:

Skrillre töltöttem fel pénzt K&H s Master kártyámmal , de ígysem bírom használni a betett összeget,sportfogadás vagy szerencsejátéknál se?

Figyelt kérdés
Ez miért lehet? Elvileg a skrill pont ilyenekere lett kitalálva , mivel a Master cardommal szimplán nem tudok feltölteni pénzt ,mivel nem engedélyezi a bank a szerencsejátékot. Mit lehetne tenni ?

2020. nov. 29. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináld Curve kártyával, vagy virtuális revoluttal
2020. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Skrill nem fogja engedélyezni szerencsejátékra azt a pénzt, amit olyan kártyával töltöttél fel, ami nem támogatja a szerencsejátékot.
2020. nov. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, ahogy a kettes írja.


Azonban ha a penzt atkuldod masik szamlara es o visszakuldi(pl egy barat) vagy veszel belole cyrptot az oldalon es visszavaltod akkor szabadon hasznalhatod a penzt.


Persze ennek vannak költségei, par%ot buksz vele.

2020. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek ,foleg 3. jó tipp :D
2020. nov. 30. 16:51
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vált be a kriptós dolog 😄 vettem xrp t 6000 Ft értékben abból ugye lett 5000. De így sem tudom sajnos felhasználni a pénzt . Ez mitől lehet ?
2020. nov. 30. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy valtoztattak rajta. De valamit rosszul csinalhattal, mert nalam sose szedett le 16%ot.


Amikor en legutobb csinaltam akkor 31eurobol 30lett.

2020. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5600 megvetelkor , eladáskor 5020 Ft lett . Na mindegy marad a paysafe , köszönöm azért .
2020. nov. 30. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, azt akartam javasolni. Vagy válts bankot es kerj visa kartyat. Pl otp teljesen jo. Kh a legrosszabb gamblingre.
2020. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell ez miatt bankot váltani!

Nekem is K&H kártyám van. Én így csinálom: veszek PaySafeCard-ot valahol készpénzzel (kismillió helyen lehet kapni, én legutóbb Szfváron vettem a plázában az újságosnál), a Paysafecarddal pedig befizetsz a Skrill-re onnan pedig mehet a pókerterembe.

2020. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor vettel utoljara psct, de nehany honapja mar csak omw kutakon arulnak, igy pl inmedioban,relayben egyeb helyen nem vehető psc.
2020. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!