Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes laptopot vásárolni...

Hol érdemes laptopot vásárolni ha az ember nem akar egy vagyont fizetni?

Figyelt kérdés
Hétköznapi használatra.

2020. dec. 3. 11:28
1 2
 11/19 BeefEater ***** válasza:
18%

10-es te utálod a kérdezőt?

A CPU 2013-as, a felbontás gagyi és matricázott a billentyűzet. És nem tudjuk, hogy van-e rajta Windows matrica és ha van a licensz lett-e frissítve Windows 10-re.

2020. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
50%

11#


"felbontás gagyi"


MUH SCREEENERINOOOS!!!


"matricázott"


Miért baj?


"Windows matrica"


Potom összeg


"CPU 2013-as"


Rendes oprendszeren nem lenne baj

2020. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"A CPU 2013-as"

Igen, nem mai darab, de nem is erőművet akart a kérdező.


"a felbontás gagyi"

Ebben az árkategóriában nem kapsz full HD-t se használtat, se újat!


"és matricázott a billentyűzet."

Szerintem elviselhető.


"És nem tudjuk, hogy van-e rajta Windows matrica és ha van a licensz lett-e frissítve Windows 10-re."

1. Szokott lenni rajtuk.

2. Az emberek 90%-a kalóz Windowst használ

3. Pár ezerért lehet venni liszensz-t

4. Hétköznapi használatra lesz. Szóval facebook, netezés, filmnézés. Arra pedig egy Linux is tökéletes, ami ingyenes és jobban fut egy régi gépen, mint a Win10.

2020. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ennyiért újonnan csak nagyon gyenge van vegyél használtat
2020. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 BeefEater ***** válasza:
49%

#12:

Nekem a mászkálós laptopom volt ilyen felbontású egy ideig. Egy kínszenvedés volt mert sok weboldalt ennél nagyobb felbontásra optimalizálnak. Ha a kérdező tanulásra szeretné használni, akkor még rosszabb: a tanár megosztja a Full HD felbontású képet ő meg majd nem tudja rendesen elolvasni.


A matrica általában lekopik/lepotyog és szerintem baromi ronda. Plusz az AZERTY billentyűzet nekem red flag.


A használt Windows 10 licensz valóban potom összeg, de nem hiszem, hogy a kérdező magának meg tudja csinálni, ha pedig valakit fizetnie kell mert ő nem tudja rendesen feltelepíteni akkor már nem éri úgy meg.


Gondolom a kérdező nem csak az oprendszert akarja használni. A magonkénti teljesítmény egy gép igényesebb/rosszul megtervezett weboldalnál kevés lesz. És sajnos sok ilyen van.

2020. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

#15: A feleségemnek ilyen felbontású laptopja van. Sosem volt gond sem a weboldalakkal, sem a tanulással (mesterképzést csinál, jelenleg ugye online)

Ja, és neki sem erőmű a gépe, van rajta egy jó Linux és minden működik.

2020. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15 nekem is ilyen felbontású a laptopom, az elején nagyon utáltam, hozzá kellett szoknom, mostmár oké, de mégegyszer nem vennék ilyen felbontású laptopot/kijelzőt. weboldalak, pdf-ek felbontásával sose volt problémám. a linkelt laptopban nekem a cpu és a memória az ami kifejezetten nem tetszik (plusz a felbontás, de mondom ahhoz hozzá lehet szokni)


az AZERTY miért red flag? őszinte kérdés

2020. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
300ért márt kapsz egy normális belépő szintű gépet.. annyi pénz meg közel sem egy vagyon..
2020. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 fészbukkozáshoz 300k-s gép?
2020. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!