Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Debrecen -Ben a fórum nyitva...

Debrecen -Ben a fórum nyitva van ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen nyitva van.
2020. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Tally weijl üzlet is ?
2020. dec. 8. 08:36
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezért tart itt a járvány, ahol. Mert az embereknek az a legnagyobb problémájuk, hogy egy tucat ruhabolt konkrétan nyitva van-e...
2020. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg azért is mert sok az ilyen félre baszot ember mint te , ha nem tudod miért kérdeztem ne ítély egyből barom ! Az ilyen embereket kellen irtani a földről mint te!!!
2020. dec. 9. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Veled ellentétben én nem kívántam senkinek a halálát. Miért is kérdezhetted? Lássuk:

- Ott dolgozol? Nyilván nem, hiszen akkor tudnád a nyitva tartást.

- Ott találkozol valakivel? Nem, mert sokkal jobb találkozóhelyek vannak, ahol nem számít a nyitva tartás.

- Vásárolni akarsz? Valószínűleg, de a nyitva tartást telefonon is meg lehet kérdezni és egyből pontos választ kapsz. De még ebben az esetben is felmerül, hogy miért pont ez a bolt? A Fórumban és a többi bevásárló központban egymást érik az ugyanolyan ruhaboltok. Egy dolog közös bennük: túlárazott cuccokkal vannak tele. Ilyen helyen csak a hiú emberek vásárolnak.

Ha ruhára van szükségem, olyan helyre megyek, ahol az ár/érték arány megfelelő (tehát nincsenek túlárazva a ruhák csak azért, mert xy márka logója van rajta). Az én IQ értékem ugyanis az emberek 98%-ától magasabb, ami a borzalmas helyesírásodat alapul véve rólad nem mondható el. Feltételezésem szerint egy frusztrált tini lehetsz, aki azt hiszi, hogy a márkás ruhától lesz menő.

2020. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem csak mostanában depressziós vagyok ,és sajnos mindenen idegeskedem ,azért kérdeztem mivel messze lakom Debrecentől és a pároknak szerettem volna ott karácsonyi ajándékot venni enyi!
2020. dec. 9. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Én az ilyen helyesírástól meg hisztitől leszek depressziós.
2020. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom még cigány is vagy, hogy egyből kiirtásról beszélsz.
2020. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Gondolom te meg egy senki vagy a nagyvilágban 😂 sorry ‼️Az ilyen embereken mint ti már csak nevetni lehet ,már tanárok is vagytok hogy helyes írási táncosokat adtok és még raszisták is ejnye ejnye 😂 itt töltitek az életettek nagy részét nyomorult életellen emberek!!!
2020. dec. 9. 16:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Az helyet hogy it másoknak osztitok a táncosokat inkább utazatok el valahova “persze ha van miből “ 😂mielőtt még a kis nyomorult élettetek véget érne 😂
2020. dec. 9. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!