Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagfeladás segítség?

Csomagfeladás segítség?

Figyelt kérdés

Néhány napja rendeltem ruhákat, amiből két nadrág kivételével minden jó volt.

Mivel soha nem küldtem még vissza csomagot, így ennek menetét nem igazán tudom.

Azt írják az oldalon, hogy az eredeti dobozba tegyem bele a visszaküldeni kívánt darabokat az áruvisszaküldő adatlappal együtt és adjak meg egy időpontot, amikor is a futár át tudja venni. Én ezt megtettem, holnap jön érte a futár.

Viszont sehol nem ír olyat, hogy milyen címre kell küldeni.

Ezek szerint nem kell megcímezni?! A webshop tud a visszaküldési szándékomról, a dobozon viszont én vagyok a címzett. Ez esetben mi történik?! Adjam át csak úgy és majd eljut hozzájuk vagy mit kell tenni ilyenkor?



2020. dec. 10. 17:55
 1/1 Laylah ***** válasza:
66%

Feltételezem, az About You-ról van szó. :)


4. Az áru kézhezvételét követő 90 napon belüli visszaküldéshez fűződő, önként vállalt jog:


A fentiekben hivatkozott, jogszabályokban előírt elállási jogon túlmenően önként vállalt visszaküldési garanciát biztosítunk Önnek az áruk kézhezvételét követő 90 napos időszakban. A 14 napos elállási idő leteltét követően, az átvételt követő 90 napban (amely időszak az áru kézhezvételét követő napon kezdődik) a szerződéstől úgy is elállhat, ha az árut, amelyet nem kifejezetten a fogyasztó kérésére állítottak elő, vagy amelyet egyértelműen nem a fogyasztó személyére szabtak, hiánytalanul, az eredeti csomagolásában, használatlan vagy sértetlen állapodban visszaküldi. Elég, ha a feladás a határidőn belül történik meg.


Az árut a következő címre küldheti vissza: ABOUT YOU - Magyar Posta, Fehérakác u. 3. , HU-1097 Budapest.



Forrás: [link]

2020. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!