Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Buborékos borítékban is lehet...

Buborékos borítékban is lehet levélként feladni csomagot?

Figyelt kérdés
Buborékos borítékban is lehet levélként feladni csomagot? Tudom, hogy nem rég megváltozott a szabályozás a méretet és súlyt tekintve, de van, aki postán adott fel levélként a közelmúltban csomagot? Köszönöm

2020. dec. 11. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Számtalanszor adtam fel, pl. DVD kazettákat.

A neve "levélcsomag" volt, de csomagként fizeted, grammra.

2020. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50 gramm alatt simán, CD borítékkal szoktam
2020. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csomag az csomag. A levél az levél...


2,5 centi vastag lehet egy levél, ha házhoz küldöd. Felette postán maradó ajánlott levélként tudod feladni. A méret a lényeg, nem az, hogy miben van. Illetve a súlya, mert 500 g-ig éri meg levélként feladni, ez 830 ft. Felette levélként annyiba kerül, mint a csomagfeladás. Tehát nem éri meg levélként küldeni.

Levélcsomag.. xd

2020. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen. sőt dobozt is lehet levélként feladni (ma adam fel egy kb 35x15x15-ös csomagot levélként még fel is hívta a postás a figyelmem, hogy pont beleférek a levél méretbe, és úgy olcsóbb
2020. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!