Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért sírnak az emberek hogy...

Miért sírnak az emberek hogy nincs pénzük? Gyakorlatilag bármilyen szakmával milliókat keresnek havonta az emberek, legyen ács vagy műkörmös, ömlik az emberekhez a pénz.

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 00:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
97%

Ha ezért a trollkodásodért fizetnek, akkor az a közpénz pazarlása.

Ha ingyen csinálod, az téged jellemez.

.

Igen, bárki, a nyugdíjas is képes megtakarításra.

Ezért nem mennek üdülni az Adriára, ám ha többet akar megtakarítani, Thaiföldre sem.

Megtakarít azzal, hogy nem marhapörköltet eszik, hanem farhátból készíti kajáját.

.

Sajnálatra méltó az a párt, aminek tagja/szimpatizánsa csak ilyen szövegre képes, mint amilyen kérdésed!

.

Felvilágosítalak, nem az a lényeg, ki mennyit keres/visz haza munkája díjazásaként, henem az HOGYAN TUD MEGÉLNI abból az összegből!

.

A te érdekedben remélem, csak a jutalmért írtad azt, amit, te magad sem hiszed el.

Ellenkező esetben a (rosszemlékű) propagandaminiszternek van igaza: "Aki százszor hatudja ugyanazt, százegyedjére maga is elhiszi!"

2020. dec. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
74%
Egész egyszerűen azért mert amit leírtál az nem igaz. De ezt te is nagyon jól tudod.
2020. dec. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%
Vannak, akik a szemüknek és fülüknek hisznek, és vannak, akik annak a papírnak, amit a nagyvezér kiskutyája az orra alá tol.
2020. dec. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
82%

4es. Ezt igy még nem hallottam, és tudom h van benne igazság hisz itt-ott hallani lehetett ezt-azt én nem sokat tapasztaltam mert nem vagyok annyira idős.


Most csak egyetlen miatt "haragszok" a fideszre éspedig azért mert a munkabélkulieket nem igazságosan kezeli.

Korlátokat vezet be ami kpvetkeztében rengetegen veszítették el munkájukat!

Azokon ki segít ,ki törődik veluk? Álláskeresőit sem kapnak! hisz áprilisba már megkapták a "nagy" pénzeket.


Ott van a vendéglátás szektor ami eddig sem ugy muködött ahogy kellett volna, hisz tudjuk 95%át 4órával jelentették be, most akik benne dolgoztak mind a csőd szélén állnak.

Ezeknek van családjuk, gyerekeik. Velük ki törődik?


Könnyű felelőtlenűl bezáratni vendéglátohelyeket és emberek több százezreit lesz.rni


Akkor miért van annyi pénz sportra stadionra amikor az edzőtermeket is bezáratta?

Mi ebben a logika?

Tehát lenne pénz de nem arra AMIRE IGAZÁN szükség volna.


Én ezért csalódtam a kormányba , mindazok ellenére h tényleg a múltban tett pozitív dolgokat .

De most ha "elkurvultak" akkor azt jelenti ennyi volt..

2020. dec. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
83%
És te is félmilliót keresel?
2020. dec. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
75%
4, a drog rossz :D
2020. dec. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
60%
Aki vállalkozó az jól kereshet, de alkalmazottként ez csak bizonyos szakmákban adatok meg. Mellesleg a vállalkozó is sokat dolgozik, hogy meglegyen a pénze. A műkörmösöm nem tud újabb vendéget fogadni, mert egyszerűen nincs rá ideje, reggel 8tól este 6-7 ig tele van a naptárja, ráadásul odafigyelést igénylő munka, nap végére elfárad. Havi 2 szombat is dolgozik, 4-6 órát, hogy a meglévő vendégeit ki tudja szolgálni, de ugye itt már van egy plafon, ugyanúgy a masszőrömnél is ez a helyzet.
2020. dec. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
82%
Munkaügyitroll-baláska-őnyomorúságossága visszatért
2020. dec. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Csak itt gyakorin van az, hogy mindenki 300 ezreket spórol havonta a 600 ezres nettójából. A valóság meg az, hogy aki ezt leírja, örülne egy 250-es nettónak is. Multiknál sincsenek ilyen bérek még középvezetői szinten sem nagyon, de itt mindenki ennyit keres.

(egy mérnök)

2020. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalmazott szakember, tehát nem vállalkozó, cég vezető tud megkeresni annyit mint a nyugati minimálbér, és ezzel már kiemelkedő a fizetése magyar viszonylatban.


Egyszerű munkások meg a nyugati minimálbér felét, vagy még kevesebbet keresik.

2020. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!