Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress és az Open dispute?

Aliexpress és az Open dispute?

Figyelt kérdés

Az aliexpressnél amikor megrendelünk valamit és az eladó is elfogadta a meg rendelés elindult egy visszaszámláló. Az a kérdés hogy ezt a visszaszámlálót kell figyelni vagy a várható szállítási idő utolsó napját akkor ha nem jött meg a termék és open dispute-ot akarunk nyitni? Szóval a visszaszámlálót a fontos?

Vagy miért írjak oda a várható szállítási időt, ha nem egyezik a visszaszámlálóval?



2020. dec. 26. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem te arra a visszaszámlálóra gondolsz, ami a reklamáció nyitására érvényes. Teljesen logikus, hogy az nem egyezik a várható szállítási időponttal. Különben nem tudnál azért reklamálni, mert a termék megérkezett ugyan, de hibás.

Mellesleg én mindig kaptam tracking number-t és nem kellett azon izgulnom, hogy vajon megérkezik-e a csomag. Sőt, szinte mindig idő előtt jött.

2020. dec. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hamarabb érkezik a csomag mint a visszaszámláló lejárta.
2020. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!