Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen mostani rendsze...

Tulajdonképpen mostani rendszer a feudalizmus egy változata tehát gazdagok 90%-a öröklés utján lett mintahogy régen is nemesnek születni kellett?

Figyelt kérdés
Persze vannak kivételek ha valaki nagyon tehetséges és fel tud találni valami különlegest vagy olyat elvégezni amire majdnem minden ember alkalmatlan akkor lehet belőle újkori nemes

2020. dec. 30. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem igaz
Fél igazság
22 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan azt gondolod, hogy csak azok lehetnek gazdagok, akik örököltek, meg akik nagyon tehetségesek és feltalálnak valamit?

Egyébként mi neked a gazdag? Akinek van 50 millió forint értékű tulajdona, az már gazdag neked?

2020. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Gazdag az én szememben akinek eléri a vagyona az 500 millió forintot
2020. dec. 30. 11:43
 3/18 A kérdező kommentje:
igen esetleg beházasodik egy gazdag családba, vagy mint irtam van valami tehetségük mondjuk fociban nagyon jó stb
2020. dec. 30. 11:45
 4/18 A kérdező kommentje:

Ha azt állítod hogy lehetséges átlag számára akkor bizonnyal letudod írni a gazdagság receptjét születés és öröklés nélkül?

Szerintem te is tudod hogy lehetetlen

2020. dec. 30. 11:46
 5/18 A kérdező kommentje:
Az egyfőre jutó vagyon legyen 500 millió forint
2020. dec. 30. 11:47
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Hol? Magyarországon vagy a világban? Mert a világban egy főre jutó 500millió Ft egyáltalán nem ritka és nem kell hozzá örökölni vagy feltalálni semmit. Rengetegen keresnek csak a youtube-ra feltöltött videóikból ennél többet.
2020. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Magyarországon!
2020. dec. 30. 12:13
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Az, hogy neked csak a fejenkénti 500millió jelenti a gazdagot Magyaro-on, semmi köze a kérdéshez. Te nem írod a kérdésben, hogy Magyarországról beszélsz, nem írod, hogy fejenkénti 500millió számít neked csak gazdagnak.

Ezzel az erővel én meg írhatnék egy másik kérdést, hogy milyen igazságtalanság, hogy nem tudok 1milliárd Ft-ot Magyaro.-on összespórolni.

Magyarországon egész Európában a legalacsonyabbak közé tartoznak a fizetések, cserébe nincs szükség 500milliós vagyonhoz ahhoz, hogy kényelmesen élj és ne legyenek anyagi gondjaid, mert az árak (nem mindenben, de a legtöbb dologban) a nyugatiak alatt vannak - ahol meg cserébe többet keresnek.

Értem én, hogy te 1-2 év alatt akarsz milliomos lenni, de az elég ritkán sikerül.

2020. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ja te vagy gonodolom az a válaszoló aki óriási vagyonokat örökölt a szüleitől egy másodpercet nem dolgoztál csak a megörökölt vagyont fiataltattad és beszoktad írni "generációkban kell gondolkozni már a gyereked gyerekének gyereke gazdag lehet"


Játszod a hülyét, meg gusztustalanul csúcstatsz, igen gondolom már tegyem össze a kezem hogy etiópiában már király lehetnék az itteni minimálbérrel.

Aztán amerikában az itteni pénz semmire se lenne elég, mégis hülyét játszva beirod hát ott sok embernek van 500 milliónyi pénz de csúcstatsz mert ott kb semmire se elég az a pénz ittenhez képest.


Értem én hogy örökölted aztán elhiszed hogy te elértél volna nélküle is bármit de álomvilágban élsz

2020. dec. 30. 12:34
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Na, lebuktam... Igen, bevallom, itt ülök az örökölt 500milliós kacsalábon forgó palotámban és annyira nem tudok mit csinálni a rengeteg pénzemmel, hogy a gyk-n írogatok inkább unalmamban.
2020. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!