Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azt szeretnem kerdezni hogy...

Azt szeretnem kerdezni hogy mikor hozzak ki a csomagomat? Szombaton rendeltem a h&m-bol ruhakat es tegnap este kaptam egy gmailt h uton van a rendelesem , viszont kisse be vagyok panikolva es felek hogy nem hozzak ki.

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket. Ott kell legyen a telefonszám is.
2020. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Aham... És mi itt a Gyakorin majd meg fogjuk tudni mondani, hogy a futárcég mennyire van leterhelve és mikor viszi ki.

Miért ne hoznák ki? Előbb-utóbb megkapod, csak nagy valószínűséggel már nem ebben az évben: holnap ugyanis boltok csak délig vannak nyitva, futárok meg nem is tudom, dolgoznak-e egyáltalán.

2020. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es 🥱🥱
2020. dec. 30. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
De miért ne hoznák ki? Volt valami az emailben, vagy csak eszedbe jutott, hogy egy ekkora cég, mint a h&m gondol egyet és csal úgy átver?
2020. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De szerintetek van ra esely h holnap kihozzak?
2020. dec. 30. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet. De mi van az emilben ill a csomagkövetésnél?
2020. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os hat az h uton van a csomagom es ennyi
2020. dec. 30. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem feladni... Csomagszám nincs az emailben?
2020. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as, ne add fel, beszállok, segítek én is :-)


Kérdező, lássuk csak: szombaton rendeltél valamit: az ugye "meg van", hogy hétvégén rendelni lehet, de nem dolgoznak a webáruházban, másnap, vasárnap sem!

Hétfőn beballagnak és sebtiben elkezdik összepakolni a megrendeléseket - ehhez képest totál jó fejek, hogy már kedden este kaptál is egy emailt, hogy úton van a megrendelésed. Ez azt jelenti, hogy a futár elvitte tőlük. Futár beviszi a központba, központ szortíroz és mivel ma nem kaptad meg, így nagy valószínűséggel baromi sok csomagjuk van és ebben az évben már ne számíts rá. ha véletlenül mégis megérkezik holnap, akkor dupla öröm.

Kb. 10 % az esélye...


Holnap (csütörtök) még a posták is csak délig vannak nyitva.

Péntek jan. 1-e, minden zárva, szombaton nincs csomagkiszállítás, vasárnap minden zárva- szóval majd jan. 4-től várhatod...

2020. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!