Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz ha 29 évesen...

Az mennyire gáz ha 29 évesen nincs semmi megtakarításom?

Figyelt kérdés
Sajnos az összes pénzem elmegy albérletre, kajára, benzinre hónapvégére semmim nem marad. Van még rajtam kívül olyan aki hasonló cipőben jár. Ennyi idősen azért illene valamit felmutatni már nem? sajnos semmim nincs csak egy 20+ éves fordom.
2021. jan. 1. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer elmegy sajnos minden pénzed a fennmaradásodra, akkor miért lenne ciki? Nem eliszod, elbulizod a lóvéd.... Szomorú egyébként
2021. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem van, de én nem is egymagam laktam albérletbe évekig, így bőven tudtam félretenni. Meg kerestem is a helyem, hogy a fizetésem ne sz.r legyen
2021. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
albérletet így is úgyis fizeted, így ha biztos a bevételed én inkább lakásrészletet fizetnék és egyszer az véget ér és biztos lesz a lakás.
2021. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ahhoz önerő kell nekem meg az jelenleg 0
2021. jan. 1. 14:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy lakást tudjon venni, nem elég a banki hitel, értelemszerűen nem kevés önrésszel is rendelkeznie kell. A kérdező által leírtakból én azt vettem ki, hogy ez nem kivitelezhető
2021. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Kiadásokat csökkenteni kell, bevételeket növelni. Más kiút nem nagyon van. Egy 20 éves tragacs pl csak viszi a pénzt.
2021. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os ez igaz de nem tudok újat venni , a munkába járáshoz pedig szükségem van rá.
2021. jan. 1. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Add el, költözz a munkahely mellé, bérelj szobát.
2021. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem könnyű. Hasonló helyzetben vagyok úgy, hogy van egy 10 éves autóm meg kb 3 millió megtakarításom és én is úgy vagyok, hogy spórolni nem nagyon tudok. Nagyon max havi 40-50-et de az meg elmegy a váratlan kiadásokra. Mivel elég hülye időpontban járok dolgozni így csak kocsival megoldható. 9 km-re van a munkahely, ott kell lenni már hajnal 4:30-ra.

30F

2021. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm úgy volt albérletben, hogyha 10 évig fizeti az albérletet megkapja a házat, esetleg ilyen opció nincs?
2021. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!