Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postára adható-e úgy csomag,...

Postára adható-e úgy csomag, hogy azon nincs megjelölve feladó?

Figyelt kérdés

Születésnapi meglepetésként szeretnék csomagot küldeni egy távolabb élő ismerősömnek, azonban ezt úgy szeretném megvalósítani, hogy ne lássa rögtön kitől is kapta azt. Tudom postázni úgy a csomagot, hogy nem írom rá a feladó adatait? Másik ötletem pedig még az lenne, hogy egy webshopból rendelnék neki valamit, csak úgy viszont nem tudok semmi személyeset rakni az ajándékhoz.

Előre is köszönöm a válaszokat/megoldási javaslatokat! :)



2021. jan. 6. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ráirhatsz feladónak akárkit, nem kérnek személyit. Akkor van baj ha elveszik a csomag.
2021. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tanácsos.


Ha nem tudják kézdesíteni az ismerősödnek valami miatt, akkor neked próbálják majd meg visszaküldeni. Nyílván, ha nincs küldő fél, akkor elveszik a csomagodd az éterben és nyomozhatsz utána.


Lehet a postán se fogják engedni, hogy így elküld. Főleg, ha nagyobb értékű csomagról van szó.

2021. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy jót szeretnél, de hidd el egy postai csomagnál sem ér annyit, hogy ne írj rá feladót. Biztonság kedvéért írj rá. :)
2021. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az egyik haverod, higy ráírhatod a nevét. így ha elveszik a csomag uta tudtok járni és az ajándékot kapó sem tudjami lehet benne
2021. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 ehhez ismerni kell az illetőt, hogy esetleg nem félne e, hogy idegentől kap valamit
2021. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!