Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoin bányászásása rajtunk...

Bitcoin bányászásása rajtunk kívül kinek éri meg?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy az egy jó dolog, hogy bitcoint csak úgy lehet bányászni, és ezzel tulajdonképpen ingyen pénzt keresni. De ez általában nem így működik. Hogyan lehetséges egyáltalán hogy ezzel pénzt kereshetünk? Mi történik amikor bányászom, és a videókártyám 100-on pörög? Milyen folyamatok mennek végbe ilyenkor? Előre köszönöm a válaszokat.

#bitcoin #bányászat #minecraft:)
2021. jan. 9. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Én inkább a kereskedést ajánlom nem a bányászást. Adás-vételből olyan szinten megszedtem magam, hogy dolgoznom se kell már az életem nagy részében
2021. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
olyan mintha pénzt nyomtatnál
2021. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nos, semmi nem történik azon kívül, hogy jön a píz'. De sajnos csak az erősebb processzorok tudják nyújtani a megfelelő hatékonyságot. Egy átlagos géppel (folyamatosan bekapcsolva) csak fél euró jön havonta (vagy annyi se). De egy 8 magos pl. 7.1 GHz-es Intel Core i9-cel már hatékonyabb, de az nagyon drága... Mert még a "bányászást" is gazdagoknak találták ki, mintha nekik még nem lenne elég pénzük.
2021. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 EgyGabor ***** válasza:

CPU+GPU-val már nem érdemes sok éve.

A blokkjutalmat kapja meg a bányász, de manapság több ezer(!) ma 5000$ körüli gép kell magad bányászni.

Pool-hoz csatlakozhatsz de az is több tízezer $ beruházás után.

2021. jan. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Én beszálltam már meglévő bányászatba, és azóta is jön részesedés. Jobban járnál,mint saját bányagépet venni, meg ha veszel is,megújuló energiaforrással érné meg üzemeltetni, mert havi 35 ezer villanyszámla is lehet,az kb 1000 Kw.
2021. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!