Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Luxorozol? Mennyi volt a...

Luxorozol? Mennyi volt a legnagyobb nyereményed?

Figyelt kérdés
Nekem olyan 1000 Ft körül:S
2010. aug. 14. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

hát ezaz! pénzkidobás!

sose nyer senki

csak mert a $zerencsejáték rt azt mondja hogy van nyertes, tuti hogy nincs

majd hülyék leszek kifizetni egy embernek 10-900 millió Ft-ot

átverés az egész :(

2010. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
És ha nem átverés? Mindegy, úgysem veszek mindig, csak néha-néha. Nekem meg megér ennyit egy kis remény:)
2010. aug. 22. 08:45
 13/16 robiszalka válasza:

én két éve luxorozom!!!minden héten három szelvény ez tizenöt mezö!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4-szer volt eddig képem!!! és akkor mindig csak 2-3 száz forintot fizetett!!állandó számokkal játszom,ezzel is növelve az esélyemet !!

nem ajánlom senkinek egyik szerencsejátékot sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az összes kamu!!!!csak egy egy nyertest mutasson valaki!!--abol a több száz, ezer százmiliomosbol!!!senki nem ismer ilyet miért ???

azért mert minden nyertes nagyon megfontolt család és rokonok nélküli bankár lehet!!!akiteljesen egyedül van!! csak azt a fránya szelvényt találják meg mindig érdekes modon 2-3 honap mulva!!

2013. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az összes lottó átverés! Érdekes a magunk fajta kis személyek miért nem nyertek sose többet 3000FT-náL!

Mútas egy embert aki 1 Milliót nyert legalább egy sincs!

Vagy mutas egy Lottó nyertest! Az összes ilyen játék arra van hogy az emberek pénzéheségét, a pénzt hiányt arra forditsák hogy kicsalják belölük a pénzt! Álmodoznak milyen jó lenne olyan sok pénz! Még ha valódi lenne akkor is rettentő gyengék az esélyek! Elköltöd a pénzed és biztosithatlak sose jön vissza. Anyuék 20 éve lotóznak! és biztosithatlak hogy 2000ft-tól sose nyertek többet! Szóval ha mutatsz pár valódi lottó nyertest akkor elhinnám de nincsenek!

2013. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 robiszalka válasza:
2017 van még mindig nem nyertem semmit!!--12 ben irtam --akkor két éve most 17 -van 7-éve!-és semmi!!
2017. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 robiszalka válasza:
bocs !!!! 13 ba irtam!!!!!
2017. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!