Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki próbálkozott már a...

Valaki próbálkozott már a csúcsfogadás tippmix stratégiával?

Figyelt kérdés

Erdekelne hogy mennyire profitáló ez a stratégia.

1.5 gól fölé 4.5 gól alá és arra fogunk fogadni, hogy nem lesz döntetlen a mérkőzés!

Ez a fogadás . 2-3as odds között jön ki a szeló. Különböző rostákon megy át a meccs azt most nem részletezem. Ismeri valami ezt a stratégiát?



2021. jan. 10. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, de kb van egy közép érték, amivel 0-ra jössz ki

A csapat nyer x

B csapat nyer y

Döntetlen

erre direkt úgy van megadva az odds, hogy ha megrakod mind a 3-mat kb, különböző tétekkel, akkor 100% hogy az egyik bejön, de még úgy is mínuszban vagy 0ra jössz ki.

2021. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennél nem kell hazaira döntetlenre vagy vendégre fogadni. Mindig az a kimenetel hogy 1.5 gol fölé 4.5 gól alá és nem lesz döntetlen a meccs.
2021. jan. 10. 12:30
 3/8 A kérdező kommentje:
ez a Révész András féle fogadási módszer, könyv is van róla
2021. jan. 10. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon 1szerű. 1. Irka. 2.cerka. Írod és meglátod ,veszteség nélkül.
2021. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5 ezerert adnak napi 4-5 ilyen meccset 60 napig
2021. jan. 11. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
működni működik, az fix. 50 ezres kezdőtőkével indultam bónusszal együtt, 2 nap alatt lett 70, de én nem mindig ezresekkel raktam, nyerőtől/vesztőtől függetlenül, de lényegtelen. engem az aggaszt, hogy ez egy annyira specifikus fogadási mód, hogy szerintem rövid úton az unibetnek tele lesz a töke velem, mint túl "kalkuláltan" játszó játékossal, és kivág. írtam az Andrásnak ezzel kapcs., hogy ilyenkor mi van, hol lehet venni esetleg uni accountot, de semmi reakció. márpedig ennek érzem, hogy limitálás lesz a vége, csak ki tudja, mikor.
2021. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én jelenleg is használom és kétség kivül az eddig legjobb amit próbáltam (8éve alatt)
2021. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok! Valaki nagyvonalakban le tudna irni, hogy miről szól ez a dolog. Sajnos a weboldal megszunt.


Köszönöm elore is.

febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!