Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Utánvéttel adtam fel mpl...

Utánvéttel adtam fel mpl üzleti csomagot, a posta elírta a nevemet a feladáskor, ilyenkor hogyan kapom meg az utánvét összegét?

Figyelt kérdés

Feladtam egy csomagot utánvéttel, de a feladószelvényen más vezetéknév szerepel, ezzel a névvel jött ki a postai értesítő is, ha bemegyek a postára személyit kérnek, de így hogyan kapom meg a pénzem az utánvét után?

Bizonyítani tudom az emailem, telefonszámommal, címemmel, hogy én vagyok az akinek jött a pénz, illetve a beszélgetés is megvan az illetővel akinek küldtem.

Valaki tudna ebben segíteni?



2021. jan. 11. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire írták el? Pl ha kovács helyett lakatos van, akkor lehet probléma.

Lakcímed egyezik, címiratod vagy bármi megvan akkor az egy plusz pont neked, ami a csomaggal kapcsolatos.

2021. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb így írták el, Nagy helyett Németh..de minden más egyezik. Kb 40ezer Ft-ról van szó szóval nem örülnék ha elveszne..
2021. jan. 11. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Elveszni biztos nem fog, maximum macerásabb lesz az átvétel. De ha ilyen van és jelzed a posta felé, nem lesz gond. Előfordult olyan is, h rossz nevet írtak a csomagomra, vagy elírták az utcát. Logisztikai üzemben jeleztük, ők tudták azonosítani csomagszám alapján, orvosolták a problémát és megkaptam.
2021. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nem lesz gond, mert mikor diktáltam a hölgynek a postán az adataimat, nem tudom hogy érezhette félre így a nevem. Itt azért 40.000 Ft készpénzről van szó amit át kellene vennem, és nem kis pénz. Holnap délután megyek, és megpróbálom nekik elmagyarázni logikusan, hogy a cím minden stimmel, csak a nevem más a lapon.
2021. jan. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!