Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy juthatnák legálisan...

Hogy juthatnák legálisan pénzhez, égető szükségem lenne rá (? )

Figyelt kérdés
Már egy hónapja minden diákmunka szervezettel kapcsolatba léptem, el is mentem helyileg hogy adjanak munkát (" de majd értesítenek") mindenhonnan ezt kapom. És tessék itt van a nyár vége és nem dolgoztam sehol, és pénzem sincs. Teljesen el vagyok keseredve, jólett volna pénzt keresni, mert kéne vennem ezt-azt. Szal ha valaki tudna nekem mondani vmi jó pénz kereseti lehetőséget írjon, köszönöm!
2010. aug. 14. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

nemkaptál seholse mégcsak szórólapozást se??azért az durva..nemtudom hol lakhatsz,de biztos attól is függ.

amúgy így hirtelen csak a munka jut eszembe legláis pénzszerzésként a nyereményjátékok mellett,dehát nem tudok mit mondani,csak annyit,hogy jövőre előbb jelentkezz diákmunkákra

2010. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sajnos ebben az országban ez van.. Nekem már 2 éve mondják a "Majd értesítünk" dumát. Jövőre komolyan már Január elsején jelentkezni fogok..
2010. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha mégis sikerülne, majd ird be ide.

Sokan kiváncsiak rá.


És még csak diák vagy.

Képzeld el ugyanezt, amikor majd végeztél.

2010. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk leírhatnád az életkorodat is,meg a nemed,mert rakodásra mindig vannak alkalmi munkák...nekem is mikor nem tudtak munkátadni nyár elején,akkor felhívtak 1-2szer,hogy vhol rendezvény lesz,és mehetünk pakolni....
2010. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fiú, 18
2010. aug. 14. 18:35
 6/6 StephanieXx ***** válasza:
Hol laksz,és milyen Iskolaszövetkezetekhez mentél?
2010. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!