Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Letöltöttem a Netflix alkalmaz...

Letöltöttem a Netflix alkalmazást és elkezdtem csinálni egy felhasználót,de nem fejeztem be a regisztrációt. Van valami kötelezettségem a Netflix felé?

Figyelt kérdés
Szóval addig jutottam, hogy adjam meg a fizetési módot, de nem adtam meg és innen tovább nem mentem. Viszont felhasználóm már van, mert megadtam az email címem és be tudok vele lépni. Amint belépek kiírja, hogy próbáljam ki az egy hónapos ingyen próbaverziót. Szóval semmilyen elofizetesem nincs, próbaverzió sem aktív. Viszont sehol nem találom, hogy hol tudnám törölni a regisztrációt. Esetleg valaki tudja, hogy hogyan tudom törölni? És van a Netflix felé most valamilyen kötelezettségem? Vagy csak hagyjam és ne foglalkozzak vele? Előre is köszönöm ha valaki válaszol.

2021. jan. 14. 03:56
 1/2 anonim ***** válasza:

"Vagy csak hagyjam és ne foglalkozzak vele? "


A legrosszabb megoldás lenne.


Nyilván van ügyfélszolgálat, ami általában a lap alján van.

kivételesen most megnéztem neke, itt is így van: a 3-ik kattintásra megtaláltam a lemondást is, a FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEKnél:


Ezt jó lesz, ha megjegyzed, mert bármi mást akarsz intézni más weboldalakon, ez nagyjából mindenhol így van: lap alja ügyfélszolgálat vagy kapcsolat. A Felhasználási feltételekben pedig minden benne van. A lemondás is. Mondd le - bár ha még nem adtál meg kártyaadatokat, akkor nagy baj nincsen.

[link]



[link]

2021. jan. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Közben felhívtam az ügyfélszolgálatot és mondták, hogy mivel nem fejeztem be a regisztrációt ezért inaktív fióknak számít, amit ha nem aktiválok, 10 hónapon belül törölni fognak automatikusan. Fizetési adatokat nem adtam meg, ezért semmiképp sem fog jönni számla! Tulajdonképpen semmi dolgom nincs vele, de ha azonnal törölni szeretném az email címemet és minden adatokat a rendszerükből, akkor írni kell nekik egy mailt arról az email-címről, amivel regisztráltál. Úgyhogy végülis nem lett problémám belőle. :)

2021. jan. 14. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!