Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki van BP.en!hogyan...

Valaki van BP.en!hogyan fizethetnék be az angol nyugdijrendszerbe nem teljes ledolgozott év hiányzó összeg.?

Figyelt kérdés
Ha sikerül és meg mutatja akár személyesen, fizetek kp ben 20e ft_t! Nem értek hozzá, de van government gateway kapum is aktív, és 4 ledolgozott év mellet 4 nem teljes év...

2021. jan. 14. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, hogy szolgalati idot vasarolnal?
2021. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Tanulj meg magyarul normálisan.
2021. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Be lehet perelni egy céget ha valami gagyi bérpapírt adnak meg a hasukra ütve adnak fizut nem a ledolgozott óràk alapján?

Az a problémàm és màs kolegànak is hogy pàrba dolgozunk így egyforma az órabérünk is. De a fizukor 40-50 ezer ft eltérés van vagy több. A bérszàmfejtő erre csak annyit vàlaszolt hogy ők annyit utalnak amennyit a művezetők mondanaknekik.... ràadàsul minden kukàsautó...

Ha a koronavírus miatt karantén lesz, hogy kapunk fizetést?

A már ledolgozott után (tehát a februárit). Hol találok erről infót?

Mennyi ledolgozott évem van?

Ami beszámithato a nyugdijamba? Ezt szerelném tudni.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!