Valaki van BP.en!hogyan fizethetnék be az angol nyugdijrendszerbe nem teljes ledolgozott év hiányzó összeg.?
Figyelt kérdés
Ha sikerül és meg mutatja akár személyesen, fizetek kp ben 20e ft_t! Nem értek hozzá, de van government gateway kapum is aktív, és 4 ledolgozott év mellet 4 nem teljes év...2021. jan. 14. 18:25
1/2 anonim 



válasza:




válasza:Arra gondolsz, hogy szolgalati idot vasarolnal?
Kapcsolódó kérdések:
Be lehet perelni egy céget ha valami gagyi bérpapírt adnak meg a hasukra ütve adnak fizut nem a ledolgozott óràk alapján?
Az a problémàm és màs kolegànak is hogy pàrba dolgozunk így egyforma az órabérünk is. De a fizukor 40-50 ezer ft eltérés van vagy több. A bérszàmfejtő erre csak annyit vàlaszolt hogy ők annyit utalnak amennyit a művezetők mondanaknekik.... ràadàsul minden kukàsautó...
Ha a koronavírus miatt karantén lesz, hogy kapunk fizetést?
A már ledolgozott után (tehát a februárit). Hol találok erről infót?
Mennyi ledolgozott évem van?
Ami beszámithato a nyugdijamba? Ezt szerelném tudni.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!





