Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akiknek felső kategóriás...

Akiknek felső kategóriás mobiltelefonjuk van, mennyit keresnek?

Figyelt kérdés

2-300 ezres telefonokra gondolok, pusztán kíváncsiságból, anonim módon kérdezem.

Érdekelne továbbá, hogy mire használjátok. (munkaeszköz/ fényképező kiváltása/ játék stb.)



2021. jan. 16. 19:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Feleségem kb 400-at, én 650-700-at.
2021. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Ja és telefonálásra, net, viber, messenger, youtube, spotify, térkép, diktafon, fényképezés, néha egy-egy rövidebb videó... kb ennyi
2021. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
1,5 millió
2021. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Járok gyárakba melókat felmérni. Az irodai/vezetői réteg androidos, felső-közép kategóriás, cégeseket használ, a legtöbb Almás a melósoknál van. Ők persze gondolom részletre.
2021. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat akinek több felső kategóriás telefonja volt. Magyar viszonylatban átlag alatti fizetésből és tele adóssággal.
2021. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Multinál havi 300-at keresek, kb 2 évvel a megjelenés után vettem a 2 éve felsőkategóriás telefonomat 70 ezerért jó állapotban használtan. (Samsung Galaxy S8 plus) Szóval igen, én csalok, sosem újonnan veszem őket :D Általában kibírnak 3 évet, csak utána kezd feltűnni, hogy elavult. (szóval kb 5 évvel a megjelenés után.) Amúgy kommunikációra, netezésre, és fotózásra használom.
2021. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%

1.-nek.


De neked minek menő mobil, ha nincs is menő életed?

Azt írod 600+ a havid, és mégis itt írogatsz, szombat este? >:)

2021. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Nekem nincs menő életem ki írt ilyet haver?

6-700 ezer forint szerinted sok? Arany fiam ebből 350et nem is látok úgy elmegy rezsire kajára benzinre gyerekekre.... te miről beszélsz mégis?

2021. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

7-es

Na igen ez nekem is furcsa, bár apám nettója vidéken 800 ezer ft havonta, és ő is csak net előtt van szabadidejében. Igaz a telefonja a legolcsóbb butatelefon, illetve a laptopja is több éves már akkor alsókategóriás szar. Szóval kb hiába van pénze sajnálja magától és gyerekeitől is és elég vacak az élete azonkivül hogy van pénze

2021. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

Forintra átváltva jelenleg már bőven 1millió felett keresek havonta. (Távol-kelet)


Samsung W21 5G - 3.500.000 KRW (kb. 900.000 HUF)

Ez a Galaxy Z Fold2 párja, ami a kínai piacra készült.


Az nem különösebben zavar, hogy kisebb/kevésbé bővíthető a tárhely, mert úgyis minden felhőben van.

Az viszont lényeges volt, hogy a Fold2-höz képest ez DualSIM-es. Munkaügyekben, cégen kívülre kizárólagosan a céges kártyáról szabad telefonálni. Használható magáncélra is, de én nem szeretem keverni a kettőt. A céges számon céges hívások legyenek, a magán hívások pedig a magán számomon.

Viszont nem szeretek több telefonnal járkálni. Mikor megjelent a lehetőség az előrendelésre, rögtön lecsaptam rá. Ugyanis ami nálam a legeslegfontosabb tényező, az a kijelzőméret. Ezelőtt 2 telefonom volt, egy Huawei Mate 20 X cégesnek, mert a legnagyobb, 7,21-es átmérőjű telefon volt, valamint egy Samsung Galaxy S9+ magánnak, mert akkor kellett új telefon amikor kijött, és ennek voltak a legjobb specifikációi.

De borzalmas volt 2 telefonnal a zsebemben járkálni.


A W21-el ez megvan egy telefonban.

Ha a CEO kér tőlem dokumentumszerkesztést, vagy csak átnézést, vagy valami, akkor a W21-en minden probléma nélkül meg tudom ezt tenni a piros lámpánál a kocsiban. Ott azért egy laptop vagy tablet nem lenne ideális.


Azért kellett/kell a lehető legnagyobb telefon, mert ha a CEO bármit kér, akkor azt nekem akármikor, akárhol el kell tudni intézni, ehhez viszont nem árt, ha nem kell 80x csippentgetnem a képernyőt, hogy oda-vissza ugráljak 2 bekezdés között.

2021. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!