Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatom vissza a...

Hogyan kaphatom vissza a tv-ém? Volt egy tévém, kis hibával, amit odaadtam egy ismerősnek javításra, csakhogy ez az ismerős jóideje bújkál előlem, és nem kapom vissza a tv-t.

Figyelt kérdés
Ha tanúim vannak rá, hogy nála van a tévá, illetve a tévé papírjai és csomagolása is megvan nekem, akkor tud tenni valamit a rendőrség? Vagy milyen módon kapatnám vissza?
2008. dec. 2. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy milyen tv.

Elvileg itt nem valósult meg bűncselekmény, ha pedig egy sima, nem lapos tv, amely használt, akkor az elkövetési érték sincs húszezer forint, akkor pedig nem is hatásköre a rendőrségnek.

2008. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az új ára 65 ezer forint, márkát és típust nem írok, mert az reklám lenne, azt meg nem akarom... Nem tudom, hogy számolják, de én félárat számoltam, és így is 32500 forintot ér, féláron.
2008. dec. 2. 14:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Mégvalami: a "jelenlegi" új ára ennyi, persze volt ennél drágább is, mikor én vettem még 5000 forinttal többet csengettem érte, de ezt sem tudom, hogy mit néz a törvény, az akkori vagy mostani árat.
2008. dec. 2. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!