Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerinted mi az a kisméretű...

Szerinted mi az a kisméretű termék, ami nem olcsó(minimum 10.000 Ft), és veszik az emberek nagyon?

Figyelt kérdés

Olyat ne írj, hogy nem tudom, ha nem tudod, ne válaszolj!

Élelmiszer nem lehet, és gyógyszer sem.



#Kisméretűtermék
2021. jan. 18. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Iphone
2021. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem rossz, de olyanra gondoltam ami mondjuk minden boltban megtalalható.
2021. jan. 18. 18:44
 3/6 A kérdező kommentje:

Amikor a Lidl árulta a stikeezeket, úgy vitték és keresték, mint az aranyat.Öltek érte 🤣 Ha volt egy fogkefém és 4-en pályáztak rá, licitáltak,hogy ki ad érte többet.

Mekkora idiótaság és ment a "biznis", válság ide vagy oda.

A gyereknek mindent, de a szülők jobban be voltak sózva 🤣

2021. jan. 18. 18:49
 4/6 anonim válasza:
100%
parfümök, különböző fiatalító krémek, meg hasonlók :D nagyon ijesztő az emberek mennyi pénzt tudnak kiadni a hiúság miatt, ugyanígy a sminkekért is
2021. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Platinadrót.
2021. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vitaminok.

C,D, Multi...


Múltkor láttam, h van már packban is. Egy pici zacsiban benne vannak a napi vitaminok. Természetesen drágábban, mintha külön külön megvennénk😀

2021. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!