Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Simplepay nektek működik?

Simplepay nektek működik?

Figyelt kérdés

Próbálnám befizetni kártyás fizetéssel a biztosítási díjaimat, de mindkét biztosító oldala erre a szarra irányít, ami vagy nem is csinál semmit vagy pedig a tranzakció jóváhagyása után kifagy.


A terhelés a bankom szerint nem történik meg, holott látják, hogy jóváhagyom, csak nem terheli meg a számlám.


Nyilván átutalom az összegeket, csak bosszantó....


2021. jan. 19. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem simán működik, igen.
2021. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten csinált ilyet Telekom befizetésnél. Másnap simán ment a befizetésem.
2021. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezek szerint nem csak nálam szaraxik...
2021. jan. 19. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak Nálad - én sem tudtam befizetni a múlt héten.

De nem a Simplay a rossz, hiszen az már régóta kiválóan működik, hanem az a probléma, hogy jan. 1-től csak biztonsági kóddal + telekóddal lehet kártyával vásárolni és hiába volt nov. 2-től már meghirdetve, hogy állítsd be, úgy vásárolj, stb, sokan nem csinálták meg és most próbálkoznak, kínlódnak (nem rád írom, kérdező), nem találják a telekód beállítást, ezáltal baromira le van terhelve a rendszer, akadozik, stb.

2021. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem is használok telekódot, appos biometrikus azonosítást használok és hibátlanul működik.
2021. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Telekódot sikeresen használtam a bank szerint és saját magam szerint is, utána döglött meg.


Más fizetési felület gond nélkül elfogadja és működik. Néha a simplepay is pl hétfőn sikeresen fizettem - ma hozza a futár a cuccot.

2021. jan. 20. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem rád írtam a telekódot, kérdező, hanem a sok más emberre, akik még küszködnek vele és ezért túlterhelt a rendszer, akadozik, stb.
2021. jan. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!