Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoint vagy Tesla részvényt...

Bitcoint vagy Tesla részvényt vennétek most?

Figyelt kérdés
Ha teszem azt lenne 100000 Ft-otok.
2021. jan. 21. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha lenne 100 ezer forintom, beszállnék az internetbe.
2021. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Semelyiket.

Tesla túlárazott a szakértők többsége szerint, a bitcoin meg... én nem teszem olyanba a pénzem ami semmi de semmi máson nem alapul csak az emberek hitén... az minden csak nem fedezet.

2021. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Bitcoint, vettem is, ezutan is venni fogok. Ez az arfolyam amit most latunk semmi ahhoz kepest ami lesz :)
2021. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha csak 100 000 forintom lenne, önmagamba fektetnék. A tőzsdén vagy kriptóban is az tud igazán pénzt keresni, aki nem tippek után megy. Az hogy én el tudom dönteni, hogy a Teslát vagy a Bitcoint vagy mást választok vagy mindkettőt vagy egészen mást, a saját módszerem, megfigyeléseim, tapasztalataim alapján, az értékesebb mint a kettő együtt véve.


Ha a korábbi önmagamnak kéne tanácsot adnom, hogy ha 100 000 forintja van melyikbe fektessen a kettő közül, akkor azt mondanám neki. : Mindegy, sokkal fontosabb, hogy ne a teljes megtakarításod tedd bele. Sokkal fontosabb a megfelelő pénzkezelés és kockázat kezelés. mint maga az hogy melyiket választod.


Azért mondanék valamit, olyasmit ami ingyen van.

Ha megnézed azt, hogy mikortól mondtak neked először valamit a szakértők, hogy a Tesla csődbe, megy, hogy értéktelen, hogy a Bitcoin túl, olcsó túl drága, túl lufi, túl ki pukkadt. Ha aznap nem követed a tanácsaikat, hanem befekteted volna a 100 000 forintod 10%-át és megnézed ma az árfolyamot, akkor láthatod mennyi pénzt (nem) kerestek neked a szakértők és tippadók. -Miközben megspóroltak neked 10 000 forint tandíjat. -De vajon olcsó volt a tanácsként kapott tananyaguk és hasznát, vetted ?

Próbáld ki és érteni fogod, miért nem érdemes tippek alapján dönteni.

Szerezz be néhány könvyet régi jó öreg tőzsdei legendáktól, de tényleg, mert az egésznek van egyfajta pszichológiája ami mit sem változik az idők során. A tapasztalatnál semmi nem ér többet, ha bármelyiket megveszed, lehet hogy veszítesz a pénzedből, viszont tanulsz. A jó hír hogy Te szabod meg a tandíjat. Aki a tuti befektetést keresi az összes pénzével és nem azt hogy tanuljon, az elfogja bukni az összes pénzét, és nem lesz pénze a következő tandíjra.

2021. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
En a kettessel ellentetben tudom mi a bitcoin fedezete, de csak akkor tenném be barmibe ha olyan penz lenne amit tudok nelkulozni egesz addig amig nyereseges lesz es ha ez sose kovetkezik be akkor örökké tudok varni pontosabban az orokoseimnek hagyni. S ezesetben bitcoinba fektetnem, de azt se akarhogy, hanem hidegen tarolva, mert velemenyem szerint a bitcoin egy még meg nem szuletett forkja lesz a nyerő.
2021. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bitcoint még nem, mert leszállóágban van jelenleg, és még megy lentebb is.
2021. jan. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek megfoghatatlan dolgok, amolyan szemfényvesztés az egész.
2021. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!