Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az agancsok mire jók? Miért...

Az agancsok mire jók? Miért éri meg felvásárolni őket? Mi lesz velük?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 24. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dísztárgyak, kés markolatok stb.
2021. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja ez akkor ilyen "vadászbiznisz" értem.


Kapsz vigaszdíjat, mint a bucsuba a céllövöldébe, ha mégse lőttél semmit.

2021. jan. 24. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Elítélem általánosan a vadászokat, de nem vígaszdíj. Ezek kézműves termékek, amiket te megvehetsz magadnak pénzért, függetlenül attól, hogy vadászol-e, találsz-e stb. Nekem is van agancs betétes markolatú késem, mert nagyon szép, és kézreálló eszköz, ezért megvettem. De soha nem fogtam puskát és mint írtam, elítélem az egész vadásztársadalmat.


#1

2021. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk érdekes hirdetés, mert hivatalosan tilos, büntetendő az elhullott agancsot hazavinni.

Én nem értek vele egyet, mert ezzel is csak a vadászoknak kedveznek, mert pl. a vadászok azok hazavihetik, de attól még ez van.

2021. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
A gyógyszeriparban is felhasználják. Tehát nem csak dísznek van.
2021. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: erre valami forrás? Nagyon ezokamunak hangzik.


#4: azért van ez a szabályozás, hogy az orvvadászok ne mondhassák, hogy "De há' kérem, én csak találtam"


#3: az erdőgazdálkodás fontos része a vadászat. Ha nem tartják kontroll alatt a vadállományt, sokkal több lesz, mint amit az élőhely hosszú távon el tud viselni. Egy 100 hektáros erdő máshogy működik, mint a Yellowstone.

2021. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6: Nem azt mondtam, hogy nincs szükség a vadászatra. Tessék jól érteni


#3

2021. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!