Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ócsárolja mindenki a...

Miért ócsárolja mindenki a plus500-at?

Figyelt kérdés
Ha tényleg csalók, hogy tudtak ilyen sokáig fennmaradni? Azok írjanak akik tényleg próbálták, hogy kifizetik-e a nyereséget?

2021. jan. 24. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább miért ne ócsárolnánk?

Bár a hivatalos székhely Izrael, a mögötte lévő "pénzintézet", illetve tőzsde ciprusi.

Ciprussal pedig szinte lehetetlen bármit is intézni, megfoghatatlanok.


Pontosan ezért is tudnak fennmaradni. Mert egy izraeli céget kéne rávenni, hogy a cirpusi számláról adják ki a pénzt, amit a ciprusi tőzsdén szereztél, egy magyar számlára. Esélyed sincs.

2021. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chris980 válasza:

Nagyon elbújnak azok a kommentek amikben szapulják őket.

Tegnap kerestem rá jobban a cégre és redditen is találtam olyat akinek nem teljesítették a kifizetést. izraeli cég Angliába bejegyezve, ciprusi bankszámlával nem igazán tudod őket megfogni, mindenre tudnak olyat mondani ami miatt nem fizetnek ki....Kerüld el őket messziről..

Én tegnap feltöltöttem 30 ezret de rájöttem, hogy még se akarok velük üzletelni és azonnal kértem a visszafizetést, sajnos hülye voltam. 99%, hogy nem látom a pénzem többé. 1-3 napot mondtak az átfutásnak.. Szerdán megírom, hogy megvan-e a pénz.

2021. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad meg, meglett?
2021. ápr. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy a 2. válaszolónak meglett-e a pénze, de nekem 3 nap után visszautalták (pedig nem kevés pénz volt bent). Ennek ellenére én nem javaslom ezt az oldalt, max kezdőknek demó módban...
2021. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!