Mi az a crypto?

Figyelt kérdés
Valami árverés? Csak mert az egyik munkatársam mondta, hogy letiltották a kártyáját mert vásárolt a crypton.
2021. jan. 25. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Kriptovaluta forgalmazó (pl Bitcoin). Gyakran bűnözők lopott kártyákkal vásárolnak ilyet, így mosnak pénzt, ezért a bankok pénzmosás elleni rendszere megfogta. Ha legálisan akarsz ilyet venni, azt be kell jelentened a banknak.
2021. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"letiltották a kártyáját mert vásárolt a crypton"


Ennek a mondatnak így túl sok értelme nincs.

2021. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értelmezni nem tudtam, hanem nincs értelme. Tudod mi a különbség a két dolog között?
2021. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát a gyengék kedvéért. Román a gyerek és nem értettem teljesen amit mond. Annyit igen, hogy miután vásárolt (nem tudom mit talán Bitcoint) a bank letiltotta a kártyáját. Mert nem látták hová utalja a pénzt. Gondoltam hogy illegális csak fura, hogy letölthető az app.
2021. jan. 25. 17:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Te el tudod magyarázni? Nagyon okosnak tűnsz.
2021. jan. 25. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Evek ota vasarolok cryptot, soha nem tiltott le a bankom. Biztos hogy nem valami shady oldalrol vasarolt?
2021. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az appstoreban található appot használja. Nem tudom mit csinált rosszul. Én azt hittem idáig, hogy csak brókerrel lehet így kereskedni.
2021. jan. 25. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, pld coinbase/kraken-en tudsz simman vasarolni cryptot es garantalom h a kartyad se zaroljak. Legalabbis otp nekem nem zarolta
2021. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!