Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinek mi volt idáig a legnagyo...

Kinek mi volt idáig a legnagyobb anyagi vesztesége? Eddigi életedben jelenértéken kb hány forintot vesztettél?

Figyelt kérdés

Vannak szerencsésebbek, akik mondjuk elhagytak egyszer ezer forintot vagy egy havi buszbérletet és vannak akiknek időről időre nem várt veszteségeik keletkeznek.


utóbbi vagyok én. Az elmúlt 5 évben:

kétszer elhagytam a pénztárcámat pont kp felvétel után,

koccantam az autómmal,

félrefoglaltam egy repülőjegyet,

ellopták a telefonomat és az ipademet


nektek milyen veszteségeitek voltak és milyen értékben?


2021. jan. 28. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Összességében többszázezer forintot hagytam már el változó címletekben.

Kiszálltam részvényekből a gödör legalján, bukóban, pedig onnan rakétaként emelkedtek.

2021. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2020 márciusban ?
2021. jan. 28. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Tavaly 200 ezer forintnyi repjegyet buktunk, de annyira nem bánom. A lényeg, hogy egészségesek vagyunk.


Anyámék kitagadtak, azon buktam vagy 10 misit, de minden fillért megért.

2021. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Összetörtem az autómat, kb. félmilliós volt a kár.

Üzleti döntésben pedig 150 ezerért megvettem egy bezárt konkurens domainjét. Hízelgett nekem, hogy ez olyan, mintha felvásároltam volna a céget. Gyakorlatilag semmit sem értem vele.

2021. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Félreértés miatt 3 millioval kissebb árajánlatott adtunk ki. Persze azonnal elfogadták.
2021. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5-ös nem volt lehetőség módosítani?

egyébként nem céges buktákra gondolok, hanem arra, hogy magánemberként milyen sorscsapás ért. De nyilván céges szemmel is sok a 3 millió. Az árajánlat készítőjét nem rúgták ki?

2021. jan. 28. 23:36
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Kb. 20eFt értéket, amikor meglopott egy cigány.
2021. jan. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy szerződést nem lehet csak ugy modositani.


Nem rugtakki, még lese vontak. Levonhatták volna 3-4 havi teljes fizatésem.

2021. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyik exem 5 éve 4 millióval a másik nemrég fél év alatt közel 150 ezerrel ritkított meg, asszem kerülöm a nőket! :D
2021. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!