Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress, vagy Wish?

Aliexpress, vagy Wish?

Figyelt kérdés
Elektronikai eszközök terén melyik a jobb?
2021. jan. 30. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Ali bevált. Eddig mindent megtaláltam rajta. A szállítás egy kicsit hosszú. A minőség az utóbbi években meglepően javult. Műszaki cikkeket, játékokat rendelek, ruházatról cipőről nincs tapasztalatom.

Okostelefont, tabletet, műszereket többet is rendeltem mind működik a mai napig.

2021. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Ugyanezt tudom mondani. Nekem még szokásom ilyen két dollár alatti izéket is rendelni, és csomószor volt olyan, hogy megláttam a ziccert, csináltam fotót meg videót a borítékkal és a cuccal úgy, hogy valójában jó volt, de sikerült mérethibásnak vagy valaminek bedisputálni, és kb azonnal jött magától az alitól a válasz, hogy pattintják a lóvét, majd pár nap múlva a pénz is. Pár perc galádkodással könnyű ötszázas... :) Jó, hát a videó átlag harmadjára hajlandó feltöltődni, azt is lassan, de mellette tudsz bármit csinálni ugye... Lehet, hogy menne kicsit nagyobb összegekkel is, én nem fokozom inkább, igazából ez a hülye kis diadal fontosabb...


Nagyobb értékűnél már azért lassabb a dolog, és tényleg egyfajta előzékenységgel kell bizonyítékot tálalni, meg ugye ott nem variálunk, csak valós hibáról indítunk dispute-ot. Azért olyan ma is van, hogy mondjuk szemüveg rommá törve érkezik, meg hogy hiányzik X kütyüből pár csavar, vagy itt-ott összefolyt a forrasztás, aztán félárasításra vitatod. Olyanba viszont nem futottam, amibe itteni kínai boltokkal a mai napig: elektronikai cikk, NYÁK gyakorlatilag szublimál egy-két év alatt. Hogy ezt hogy sikerül összehozniuk, ne kérdezd! Mi lenne tenger mellett velük, érted... Azért alin még ha minimálisan is, de vastagabb réz jut az elektronikai cikkekre is, bár szétszedve az rendszerint ránézésre látszik, hogy elég álmos volt a legtöbb néni, aki gyártogatta.

2021. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Az alin kb mennyi idő szokott lenni a kiszállítás?

2021. jan. 30. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A héten jöttek meg a december végén feladott rendeléseim.
2021. jan. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2, tyűha, micsoda büszkeség, gratulálok a neveltetésedhez.

Kérdező, remélem nem ez lesz a mérvadó. Azokat a termékeket is elő állítják, felteszik az oldalra, és feladják a megrendelőnek, ne 500 Ft-on múljon a becsület, pláne, ha semmi baj a termékkel! Egyetlenegyszer érkezett hozzám törött termék, akkor nyitottam disputot, de épp terméknél eszembe se jutna másnak a pénzével és idejével játszani, gusztustalan!

2021. febr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!