Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kit terhel a közös költségben...

Kit terhel a közös költségben a Felújítási alap? A bérlőt vagy a főbérlőt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
megegyezés kérdése, de elvileg a tulajnak kéne fizetni a közös költséget (nyilván nem a víz, szemét meg stb részét)
2010. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a villany, víz, gáz, szemétdíj, kábel Tv, Internet külön van fizetve. Én arról a pénzről beszélek amit a lakásszövetkezet külön a lakástulajdonosnak vezet és 2007 től azt is én fizetem és csak most értesültem, hogy ahhoz aztán nekem semmi közöm! olyan 60-80 ezer között van amit én fizettem be. A főbérlőt valahogy nagyon kényesen érinti ez a kérdés!
2010. aug. 16. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
ha rezsi egyáltalán nincs benne, akkor elvileg a tulaj sara a közös költség, de ha az eredeti szerződésben úgy egyeztetek meg, hogy fizeted, akkor kvázi a bérleti díj része
2010. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!