Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne felvenni a...

Érdemes lenne felvenni a kamatmentes diákhitelt?

Figyelt kérdés

Jelenleg 23 éves vagyok, mesterképzésre járok, dolgozok egy nagy multinál suli mellett. Végzés után mehetek a céghez teljes állásban. Jövő tavasszal végzek és szeretnék venni majd egy bejárós, keveset fogyasztó autót.


Jelenleg van 1 millió forintom félrerakva és ehhez szeretném felvenni a kamatmentes diákhitelt, 500 ezret. 1.5 millióból érdemes lehet venni valami elfogadható állapotú autót?


Napi 27km oda 27km vissza lenne, heti 4-5 alkalommal.


Mit gondoltok?


2021. febr. 6. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Vegyel egyet 300 ezerert.
2021. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 0 THM hitel ugyan jó biznisz, de ettől még ha nem muszáj, nem venném fel azt sem. Szerintem is járható út egy kb. "bármilyen" üzemképes autó, alacsony várható szervizköltséggel. Ma még gondolom nincs annyi jövedelmed, mint várhatóan 5 év múlva lesz, én így indulnék el a helyedben. Lenne a célnak megfelelő autód is, és maradna a félretett pénzedből is.
2021. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Haverom felvette, egyből berakta MÁP-ba, mire elvégzi az egyetemet számítása szerint 50e plusszal jön ki, úgy hogy nem csinált semmit. Van akinek az apró pénz, de aki a kicsit nem becsüli :D
2021. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen árkategóriában nézegessek?
2021. febr. 6. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk milyen igényeid vannak autók terén, de nekünk városi/bejárós autónak volt egy suzuki ignisünk, nem egy izom autó, de elvitt a-ból b-be, bőven 1 misi alatt is lehet kapni jó állapotút is. Illetve most egy renault clio van, keveset fogyaszt, kényelmes és új állapotú 2015-es került 1,7 misi volt 40k km-rel
2021. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!