Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki Foreverrel...

Van itt olyan aki Foreverrel foglalkozott ès abbahagyta?

Figyelt kérdés

Elmondanád hogy mi volt az oka?9Van egy ismerősöm aki Foreverrel foglalkozik, tényleg ilyen ez az üzlet? Azt állítja hogy nem kell befizetni semmit, de mégis anyagi biztonságot nyúljt nemi ès ő fejlődik àltala.

Őszintén, agymosott társaságnak tűnik az egész banda ahogy elnézegetem a Foreveres posztjait és kèpeit a rendezvènyekről. Mégis olyan pozitív dolgokat ès szetetetet vetít ami felkeltette a figyelmemet.



2021. febr. 8. 12:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/266 anonim ***** válasza:
82%
én belépés nélkül is világosan láttam, hogy hülyeség az egész. :)))
2021. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/266 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem :)
2021. febr. 8. 12:26
 3/266 anonim ***** válasza:
90%

" Azt állítja hogy nem kell befizetni semmit, de mégis anyagi biztonságot nyúljt nemi ès ő fejlődik àltala."


Ja, csak a kis elmélete ott megbukik, hogy ha mindenki így állna hozzá hogy "nem kell befizetni semmit" akkor az egész hülyeség össze omlana.

2021. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/266 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell szart ennem, hogy biztos legyek benne, hogy nem jó az íze.


Ezen logika mentén nem léptem be. De tudom, hogy amit. A benne lévők mondanak, az ordas kamu.

2021. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/266 anonim ***** válasza:
92%

Egy barátnőm belenyalt a témába, de szerencsére viszonylag gyorsan kitisztult az agya. Tényleg kimosták szerintem...

Úgy kezdődött a képzések után, hogy vásárolj magadnak egy rahedli terméket, amit elkezdesz itt-ott ajnározni, facebook oldalon nyomni, stb. majd a saját JÓ tapasztalataid alapján tukmáld rá a barátaidra és azok barátaira is. Cserébe kapsz szép kis füzetet, meg tollat, meg egyéb csepegtetett motiváló bullshitet és a csapatba tartozás/megbecsültség érzetét. Hangsúlyozom: ÉRZETÉT!!! És utána vidd a kvótát mindig... Nekem ez már a kezdő csomag megrendelésénél verte a biztit, mert hogy az nem olcsó. Ugye ki kell fizetni a jutalékot annak, aki beszervezett, meg aki őt szervezte be, meg aki őt és így tovább.

Ennél már csak a mostani őrület a jobb. Mostanában mindenkinél fogfehérítő fogkrémet látok reklámként. Nem tudom melyik céghez tartozik, de minden egyes ajánló poszt alá 15-en kommentelnek, hogy "kipróbáltam és valóban működik". Kíváncsiságból rákattintottam egy-két ilyen személyre. Hát ők is reklámoznak és ugyanazok kommentelnek alá, akik a másikhoz...

2021. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/266 anonim ***** válasza:
89%

Nem befizetni kell, hanem termékeket venni.

Ez a kiskapu :)

Pl 8.500ft egy havi vitamin, 7000 egy kis flakon testápoló....

Én bevallom, beugrottam, de amint a második csomagot kellett volna megvenni, kiszálltam.

Persze a beszervezőm vagy 2 hónapig folyamatosan keresett, passzív-agresszívan

2021. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/266 anonim ***** válasza:
92%
60ezer egy kezdőcsomag, amit a belépéskor meg kell venni - egy rakás olyan termék, amit sose használnál...
2021. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/266 anonim ***** válasza:
13%

@7

Ami biztosan nincs: kötelező kezdőcsomag, amit belépéskor meg kell venni. Főleg "60ezres kezdőcsomag" nincs.


Belépéskor persze, kell terméket venni, egyébként nem tudsz belépni. (Amúgy minek lépnél be, ha nem akarsz terméket venni? Benzint se veszel, h nem akarsz autózni...) Ámde, nem olyat kell választani, "amit sose használnál", hanem olyat amit használnál; olyat, amit általában mindenki használ. Persze, lehet, hogy te nem... Ilyenekre gondoltam, mint fogkrém, sampon, folyékony szappan, borotválkozás utáni arctej (lányoknak is, hisz ők is borotválkoznak...), a mai járványos időszakban C-vitamin, multivitamin, probiotikum és társai. Igényesebb emberek napi kapcsolatban vannak ilyesmi termékekkel. Persze, lehet, hogy te nem tartozol közénk. :)


Meg tudod ezeket venni a százasboltban meg a hipermarketben, bár én azt a fogkrémet nem tenném a számba, meg azt a sampont sem kenném rá a fejemre, az agyamtól fél centire... Kicsit jobb minőségűeket vehetsz a drogériákban, meg a herbáriákban. Még jobbakat a gyógynövényboltokban és a patikákban. Ám, ha a legjobbat akarod, azt bizony,a Forevernél tudod megtenni...


Kötelező kezdőcsomag tehát nincs. Ám, ha dolgozni akarsz, akkor munkaeszközökre szükséged van, bármilyen szakmában gondolkozz is. Képzelj el egy asztalost fűrész és gyalu nélkül, egy lakatost reszelő nélkül, egy kertészt ásó és gereblye nélkül! Hogyan lesz ebből vállalkozás? Sehogy! Éppúgy, a hálózatépítő sem fog tudni dolgozni bemutatókészlet és egyéb eszközök (katalógusok, határidőnapló, termékminták stb.) nélkül.


Hagyományos vállalkozást meg indíthatsz ötmillából, húszmillából, százmillából. Persze, a siker nem garantált. Lehet, egy éven belül elbukod a vállalkozás indításába fektetett sok-sok milliót.


Vagy dönthetsz úgy, hogy vásárolsz olyan termékeket, amiket egyébként is használsz te és a családod, s ezen termékcsaláddal is elindíthatsz egy vállalkozást. Így valójában nem kerül pluszpénzedbe, vagy ha igen, az első héten megtérül. Persze, a siker itt sem garantált, ám minden rajtad áll. Ha kész vagy megtanulni egy kiváló és jövedelmező szakmát, öt éven belül Magyarország felső 5-10%-ába tudsz kerülni. Tíz éven belül pedig a felső 1-2%-ba...


Te döntesz. Dönthetsz amellett, hogy 40 évig dolgozol a főnököd álmaiért, luxusnyaralásaiért, villájáért és sportkocsijáért, a végén pedig kapsz egy olyan nyugdíjszerű járulékot, ami az éhenhaláshoz is kevés.


Vagy felépíthetsz egy nagyszerű jövőt, egy hatalmas üzletet, s 5-10 év aktív munka után akár nyugdíjba-jogdíjba is vonulhatsz, hisz a minden hónapban érkező passzív jövedelem fedezi az életedet. Olyan életet, amire a korábbi főnököd is csak álmaiban tud gondolni...

2021. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/266 anonim ***** válasza:
86%

Ebben az utolsó válaszban minden benne van, ami miatt utolsó szardaraboknak tartom az MLMeseket. Mi több, csalónak.


Tele van a hozzászólás bruttó és nettó hazugságokkal. Nincs kezdőcsomag, csak meg kell venni a termékeket. Öt év alatt meggazdagodás.


Mások megalázása, lekicsinylése. Nyilván igénytelen, mert jó neki a 800forintos fogkrém is.


Amúgy teljesen mindegy, mit kensz az agyadtól öt centire. Ígyis-úgyis üres.

2021. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/266 anonim ***** válasza:
0%

Hát, kilences, ez a gyűlölködés elég szánalmasra sikeredett. 😅😅😅🤣🤣🤣


Az egy dolog, hogy nem érted az üzletet. Az egy másik, hogy az olvasás-értelmezés sem az erősséged. De hogy több benned a rosszindulat, mint tízezer másikban, na ez már erősen a szánalmas kategória.


Értem én, hogy a te tökfejed üres, de ne gondold, hogy a másé is! Ha neked lenne igazad, te járnál Lambóval, s én robotolnék a főnököm álmaiért. Csakhogy, ez épp fordítva van... S ez mindent elmond.

2021. febr. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!