Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a legolcsóbban...

Mennyibe kerül a legolcsóbban egy folyószámlát nyitni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és szeretnék már bankkártyát, pl vaterán is tudnék így árulni pár dolgomat, de nem tudom h ennek mi a menete és h tudom a legolcsóbban megúszni?

Köszönöm, aki ír!


2010. aug. 16. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Otp junior ingyen van én úgy tudom
2010. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel van neted és a Postán köthető Elektronikus számlacsomagot ajánlom. Nincs kártyadíj, a havi számlavezetés minimális. És a postán nagyon olcsón tudsz levenni pénzt. Az ERSTE bank a háttere tehát nem kis bankról van szó.

Ja és a nyitás, mint majdnem mindenhol ingyenes.

Menj be a legközelebbi postára, adnak tájékoztatást.

2010. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és az addig junior, amíg tanulok?Mármint szerenték majd tovább tanulni, csak nem tudom h mitől junior?=)
2010. aug. 16. 19:46
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. aug. 16. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy ingyenes az otp
2010. aug. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A számlanyitás úgy tudom sok helyen díjtalan (főleg diákoknak, mert ők nagyon sok kedvezményt kapnak, de as számlavezetés már nem mindenhol.

Az Ersténél a számlavezetés és a netbank díjtalan ellenben a kézpénzfelvét (talán az első/hónap díjmentes), az utalások általában drágábbak. Alapból VISA Electron kártyát kapsz amivel internetes vásárlás is lehetséges(nem dombornyomott kártya).

Az Unicreditnél a számlavezetés azt hiszem 49 Ft/hó ellenben a kézpénzfelét korlátlan mennyiségben díjtalan, az utalás is a talán olcsóbb. Maestro kártyát kapsz amivel úgy tudom hogy internetes vásárlás nem lehetséges(ez se dombornyomott). Netbank díjtalan.

A Raiffeisennél a számlavezetés talán 48 Ft/hó. Netbank díjmentes. Kártyát nem muszáj kérni. Többet nem tudok róla.

2010. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én kb 2 hete nyitottam számlát a CIB-nél... A számlanyitás ingyenes. A számlanyitás ingyenes, Havi 3x vehetsz fel pénzt ATM-ből ingyen, számlavezetés díjmentes... Mejn be egy CIB bankba és ott segíteni fognak neked. 26 éves korodig vagy ameddig tanulsz, addig lehet ez a számlacsomagod... szerintem megéri:)
2010. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Istenments, csak az OTP Juniort NE VÁLASZD!!!... 8-o


Lehet, hogy a számlavezetése díjmentes, de minden másért iszonyú magas díjakat számolnak fel, havonta csak 1x díjmentes az ATM-pénzfelvét!


===============================


A legjobb : CIB Bank "Cibezz"-számlacsomagja

Ebben szinte minden díjmentes (díjmentes havi számlavezetés, díjmentes Netbank-os átutalás, rendszeres megbízás, stb.)

Egyedül a mobil-Kártyafigyelő és Számlafigyelő kerül pénzbe (havi 250 Ft)...

Az elektronikus bankkártya is díjmentes, sőt adnak díjmentesen Internet-bankkártyát is, amivel a neten tudsz vásárolni... :-DDD

Ennél nem létezik olcsóbb és jobb ajánlat!


Ja, és 26 éves korig lehet ilyen számlád!

2010. aug. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!