Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyha elkészült a személyigaz...

Hogyha elkészült a személyigazolványom kaptam SMS-t akkor online kell időpontot foglalnia ahoz hogy átvegyem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, bemész és soron kívül odaadják.
2021. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos?
2021. febr. 11. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos. Bemész, a sorszámhúzó gépen megnyomod, hogy elkészült okmány átvétele, 1-2 percen belül hívnak, nem kell órákig bent ülni.
2021. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te is így csináltad?
2021. febr. 11. 12:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Mostanában voltál a kormányablakba?
2021. febr. 11. 12:24
 6/9 anonim ***** válasza:
2 éve voltam, így ment. Vidd a sárga kártyát amit kaptál mellé és kérd az ügyintézőtől, hogy aktiválják az elektronikus funkcióit is. Bár én még sehol se láttam a 2 év alatt olyan helyet ahol leolvasnák, állítólag ez a jövő, DKV (Debrecen) és néhány vonalon MÁV bérletet például lehet már tenni rá.
2021. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen csak most vírus helyzet miatt gondolom idő pontot kell foglalni.
2021. febr. 11. 12:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom csak annyi változás van, hogy annyian lehetnek bent egyszerre, ahány ablak üzemel, a többieknek az előcsarnokban és az utcán kell várakozni.
2021. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

"Biztos. Bemész, a sorszámhúzó gépen megnyomod, hogy elkészült okmány átvétele, 1-2 percen belül hívnak, nem kell órákig bent ülni."


Pláne hogy nem is működik a sorszámhúzó gép, mert csak előre foglalt időpontos embereket fogadnak.


[link]


Ezért utálom ezt az oldalt, mert ide jönnek emberek, és totál valótlan információkat idehánynak hatalmas magabiztossággal....


Én spec kaptam egy telefonszámot, amin mondták hogy azon kérjek időpontot, ha értesítenek hogy elkészült az igazolvány.

2021. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!