Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az emberek miért tesznek fel...

Az emberek miért tesznek fel mindenféle kacatot szemetet eladásra facebookon adok veszek csoportokra?

Figyelt kérdés
Ami ma kiborultam, pár darabos pohár készlet, ez még oké, de mellette üres whisky-s üveg, az is eladásra kínálva...
2021. febr. 11. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
"ami az egyik embernek szemét az a másiknak kincs"
2021. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Lehet valaki pont olyan üveget keres a whisky-s üveg gyűjteményébe.


Ha ilyenen kiborulsz, akkor fordulj orvoshoz.

2021. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez még semmi. a budapest buy&sell fb csoportba szoktak expatok olyan dolgokat kirakni, hogy csak fogom a fejem. az egyik legjobb egy félig elégetett ikeás illatgyertya volt 1200ért
2021. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak egyszerű emberek.


Nagyjából ennyi. Nem rosszindulatból mondva, hanem csak tényleg lemaradtak a világban és azt gondolják értéke van annak amit eladnak.


Nekem egyszer a szomszéd néni a TV-jét akarta ideadni. Sima képcsöves baromi nagy cucc. Ami nem adott képet, de gondolta hogy hát ideadja én még fiatal vagyok meg tudom szerelni.

2021. febr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy IKEA cuccok között vannak tényleg durvák.


Amikor az ótvar retkes, foltos kanapét adják. Vagy lefotózza az ágyat és látod, hogy fekete a fej részénél a kosztól. Vagy használt párnahuzat, paplan, de látod a sárga foltokat rajta.


Csak bele gondolok kiráz a hideg.

2021. febr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a csúcs a kitöltött rejtvényújság volt eddig.
2021. febr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A vaterán ettől durvábbak vannak. Bár az inkább legendás kategória:

"sérült légytest"

"többször rágott rágó"

"porcica"

2021. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a hajcsatok meg hajgumik pár száz Ft ért. Ugyanannyiért adta,mintha boltban venned. Nekem eszembe se jutna ilyet eladni. Bár én eladás helyett amúgy is inkább odaajandekozom valakinek.
2021. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja másik kedvenc,azt tette fel Facebookra,amit mi adtunk ajándékba a gyerekének (sapka). Ismerősök vagyunk, szóval láttuk is. Ultragáz.
2021. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!