Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Birtokolsz jelenleg, vagy...

Birtokolsz jelenleg, vagy vettél valaha valamilyen kriptovalutát?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 01:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ez kisebb tetelekben eri meg igy
2021. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%
De, alapvetően ingyen, nem 9 millióért. :D Tekintve, hogy 2009ben kb 10 centért vetted, annyit esetleg átküldök. Hogyha állítólag 3 milliárdod van bitcoinba, csak nem ver földhöz az a 0,5 bitcoin, ha tényleg van :)
2021. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Ingyen még a használt cuccaimat sem adom tovább. Akkor már előbb végzi a kukában.


Az üzlet az üzlet.

Jól mondod, 2009-10-ben vettem annyiért. Ha építesz egy időgépet és visszamész akkorra, nem sokkal többért odaadom neked.

Most viszont ennyi az ára, így ezen az áron kapod meg.


Vagy te úgy gondolod, ha valaki vett egy házat 2010-ben 7.000.000 HUF-ért, akkor annak kutya kötelessége lenne ma is annyiért adni, hiszen annyiért vette?


"Hogyha állítólag 3 milliárdod van bitcoinba, csak nem ver földhöz az a 0,5 bitcoin"

Neked halvány lila gőzöd sincs az üzleti életről, kereskedésről, ugye? Teljesen mindegy, hogy valami "földhöz ver-e", vagy sem.


A Samsung-hoz sem sétálsz be, hogy "Dobjatok már meg egy Z Fold2 5G-vel ingyen. Nektek úgy is sok van, nem ez fog földhöz vágni".

Illetve megteheted, csak kiröhögnek, ha nagyon erősködsz akár még a pszichiátert is elintézik, mert szinte 100%, hogy nem vagy normális.


Ahogyan a boltban is. Ha a SPAR-ban egy fél kg-os kenyeret vennél, leraksz egy 5 forintost a kasszásnak, és megpróbálsz elsétálni, rád hívják a biztonsági őrt, mert lopásnak hívják. Ott is megpróbálhatsz a rendőröknek, rosszabb esetben a bíróságnak ilyen lózungokat előadni, hogy "Dehát a SPAR-nak ez meg se kottyan". Próbáld ki és meglátod hogy reagálnak rá.


Ugyanez van itt is. Lényegtelen a személyi tényező. Pontosan azért, mert van elég, már így is adtam egy félmilliós engedményt. Érd be ezzel.

Ha csak 2db BTC-m lenne, akkor is ennyiért vehetnéd meg tőlem, csak a kedvezmény nélkül, tehát 9,5 millióért.


Én nem vagyok sem gyártó, sem forgalmazó. Azonban az eladó/vevő kapcsolat fennáll magánszemélyek közt is. Ha kifizeted az eladó által megadott összeget, akkor a tiéd lehet, ha nem, akkor nem.

2021. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10%
Továbbra is azt gondolom, hogy csak egy troll vagy. De mindegy is. :)
2021. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Nehogymár én legyek a hibás ("troll"), mert te meg akarsz lopni, és én nem hagyom. (Igaz, ebben nem vagyok biztos, hogy ha a terméket az eladó önszántából adja oda, akkor az eladó által meghatározott ellenérték nem kifizetése, most lopás, rablás, vagy pontosan melyik jogi kategória.)


Nem húzom a dolgot, nem fogom visszatartani az üzletet. Rögtön, azonnal átküldöm a 0,5 BTC-t.

Amint megtörténtek az előzetes bebiztosítások, és megérkezett hozzám a pénz.

Nincs itt semmilyen titkolózás, vagy "valami a háttérben". Egy nyílt, bebiztosított üzlet. Nem rajtam múlik.

2021. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Egyébként eltekintve most itt a két felhasználó üzletelésétől, a kérdés valódi célja az volt hogy felmérjem hogy mennyire elterjedt a kripto a magyarok között. Eddig a 27 válaszadó 59%-ának van/volt kriptoja, ami egész meglepően magas arány. Ezt persze szerintem torzította az hogy a kérdésemre valószínüleg csak azok kattintottak rá, akiket érdekel a téma, tehát valójában jóval kevesebb embernek van kriptoja hazánkban. Sőt a gyakorikérdéseket használók valószínüleg azok akik amúgy is gyakran interneteznek, ezért többet hallottak a bitcoinról, így ez is csökkenti a valós arányt. Mindenesetre érdekes, szerintem az viszont valós lehet hogy az emberek több mint 50%-a hallott már róla, vagy tudja mi az.
2021. febr. 14. 13:35
 17/24 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is van, igaz, csak 0.003.
2021. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A befektetok 70%-a nem tudja, mi az
2021. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Van Pi-m, azt meg mindenki döntse el mennyit ér de én még bízok benne
2021. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%

15-ös válaszoló. Unatkozó 20 éves, nem találsz munkát? Aztán gyakorin vered?

Szánalmas... milliárdokkal biztos gyakorin veszekednék ismeretlenekkel a neten, és biztos érdekelne mások véleménye. Szánalmas troll

2021. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!