Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes rendelés mi a teendő?

Internetes rendelés mi a teendő?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy konyhaszekrényt egy weboldalról emailen írtak hogy mivel 200ezer forint feletti szekrényről volt szó kértek 40ezer forint előre utalást

amit én el is utaltam viszont azt igérték hogy 8hét alatt kiküldik de már lassan 5hónapja várunk a szekrényre és mindig közbejön valami nekik folyamatosan emailezek velük de már meguntam a várakozást ti mit tennétek?

a pénzt szeretném már vissza kérni amit elutaltam és feljelentésen gondolkozok. van értelme?



2021. febr. 13. 16:32
 1/1 Fsms ***** válasza:
100%
Türelmes vagy. Küldj nekik először egy ügyvédi felszólítást, majd fizetési meghagyást.
2021. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!