Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen (passzív) pénzcsinálási...

Milyen (passzív) pénzcsinálási lehetőséget ajánlotok ezek alapján?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban végeztem a sulival, ősszel leérettségiztem, most beiratkoztam szeptembertől kezdődő egyetemi szakra, készülök nyelvvizsgát tenni, és májusban egy emelt érettségit. Emellett van pár hobbi, ami felveszi a szabadidőmet, de egyébként szabadon osztom be az időmet.

Gondoltam ha már itt vagyok relative több szabadidővel, mint bármikor máskor, akkor jó lenne ezt pénzkeresésbe is fordítani. Mindenképp itthonról szeretnék valamit elindítani egy laptop segítségével, nem félek sok időt és energiát beleölni egy-egy projektbe, viszont azt én szeretném meghatározni, hogy mikor dolgozok. Valami olyan dolgot szertnék elkezdeni, amit akkor is tudok folytatni, amikor elköltöztem és elkezdtem az egyetemet, és az elindításához nem kell pénzt befektetni, vagy legalábbis keveset.

Tudok értelmesen, szépen fogalmazni, kreatív vagyok és viszonylag gyorsan tanulok, ha el tudok merülni a témában. Viszont foggalmam sincs mik a lehetőségek, de nem is azt várom, hogy itt most megmondjátok a tutit, hanem csak ötleteket, amikből nekem talán majd eszembe jut egy még jobb, amit a saját képemre tudok alakítani... Értitek. Nem várom a sültgalambot, csak egyszerűen nem tudom hogyan és mit lehetne elkezdeni, aminek értelme is van hosszabb távon. Ja, és az egyáltalán nem lomboz le, hogy nem lesz azonnal jövedelem, vagy csak nagyon kevés lesz, mert az a lényeg, hogy elinduljak, és minnél többet bele tudjak tenni ez alatt a fél év alatt.



2021. febr. 14. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyárts rajzfilmet és ha kész add el.
2021. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Aki elő tud rukkolni egy ilyennel, amiből ténylegesen később passzív jövedelmet tud realizálni, az valami hatalmas nagy vizionárius koponya, de ako a https: gyakorikerdesek.hu-n vár ehhez ötleteket, az már veszett fejsze nyele.
2021. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az animációs és gyerekeknek szóló videókban tényleg van sok pénz. Nándimese, kicsomivideók stb
2021. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, még annyit hozzátennék hogy ez nem igazán passzív jövedelem. Meg amihez idő kell, az mind aktív.


Az én értelmezésemben a passzív jövedelem az tőkejövedelem, mert annál érvényesül hogy a megszerzéséhez nem szükséges a jövedelemszerző munkaereje és tudása és időáldozata.

2021. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem kell úgy rárugózni a passzív jövedelem kifejezésre, nem hiába raktam zárójelbe. Nem a munkától menekülök, mint leírtam időm, energiám és kedvem is lenne belevágni valamibe.

de köszi az eddigi válaszokat, am 2es szerintem 18 évesen nem vagyok elkésve szerintem ahhoz, hogy nagy koponya legyek, és valami jó kis egyedi dolgot kitaláljak és megvalósítsak. :D

2021. febr. 14. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Szolgáltatásalapú vállalkozásba, amelyet a jelenlegi tudásodra, illetve annak bővítésére alapozol. Idővel aztán készíthetsz kurzusokat is, amelyek már közelítenek a passzív jövedelemhez.
2021. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!