Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most gonosz vagyok, hogy...

Most gonosz vagyok, hogy visszatértem a teljes összeget az Aliexpressen?

Figyelt kérdés
Küldtek egy terméket, de nem abban a méretben, amiben rendeltem, így használni nem tudom. Az eladó leírta, hogy tudja problémás a visszaküldés, mert drága is és nem én hibáztam. Írtam nekik, hogy jó lenne, ha a rendelés összegének egy részét jó lenne, ha visszafizetnék, mert nem azt kaptam, amit rendeltem. Elolvasta azonnal, másfél napig nem válaszolt. Ezt megelégeltem. Elindítottam a customer védelmet a teljes összegre fotókkal igazolva. Az aliexpress elfogadta, a teljes összeget visszaküldi. Az eladó meg nekem írjál, hogy ő mennyit bukott ezen és fizessek vissza 7 dollárt a 12-ből és hogy én számon kér,hogy miért nem tudom a terméket más helyen használni. Azért mert máshova nem való, oda ahova vettem meg nem fér el. 20 cmvel szélesebb. Átalakítani nem lehet, mert akkor csúnya lesz és varrónő sem vagyok, sőt szegőgépem sincs. Szóval szerintetek gonosz voltam, hogy visszatértem a pénzt, mert sehol nem tudom használni? Nem én küldtem rossz méretet.

2021. febr. 14. 11:37
 1/3 A kérdező kommentje:
*visszakértem
2021. febr. 14. 11:38
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Én ezek után még értékelésben is lehúznám a kommunikációja miatt.
2021. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És azóta is zaklat. Már nem tudom, hol jelentsem.
2021. febr. 14. 14:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!