Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Göngyösön a B.Braunból...

Göngyösön a B.Braunból mikor jön ki a délelötti muszak s mikor megy be a délutáni? maga a váltás 14 órakor van.

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Te legalább tudod mikor van a váltás. Mi még azt sem. Szóval sokkal előrébb vagy nálunk.
2021. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak nálad
2021. febr. 23. 08:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon akkor csak én nem tudom. Rendben. Értem. Szomorú.
2021. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valamiben neked is utolsónak kell lenned ha már egyszer trollkodásban első vagy.
2021. febr. 23. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel dolgoztam ott 3 évig, így el tufom mondani, hogy a tisztateret egészkor hagyják el, délelőttös 14, délutános 22, éjszakás 6. Vannak akik előbb felmerészkednek, de ha nagyon gyanús a vezeetőségnek, őröket állítanaknaz ajtóban! Egyébként nagyon nem ajánlom azt a céget, most is sztrájk van, kikészítik az embereket, minden másodperc inzenzív munka, két szünet van, a nagy szünetben is rohanni kell, hogy meg tudj enni egy szendvicset (30 perces, de 10 perc míg átöltözöl), a kis szünetben max levegőt lehet venni, illetve a bátrabbak kijárnak cigizni abban is, de nincs az az isten, hogy 10 perc alatt megjárják! Nekem csak az elektromos cigi miatt volt meg, de kb futni kellett.. Olyna szrul van kialakítva az épület, hogy a kajáldáig is az egész épületen végig kell mászni, büfét majdnem esélytelen egy tisztatéri dolgozónak használni, mert akik nem tisztatérben vannak (dobozolók), nincsenek erre tekintettel és befoglalják a büfét, mivel nekik nem kell átöltözni, meg 3 öltözőn átmenni.. Pénzben jó a Braun, de amúgy olyanoknak ajánlom, akik leszrják az életüket és erős idegrendszerrel rendelkeznek! Az emberek nyírják egymást, nagyon kétszínűek! Viszont a Magnetecet tudom javasolni, igaz nem annyi a pénz, de megközelíti és sokkal lazább hely!
2021. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy februári a kérdés, gondolom már tapasztalod! :D
2021. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja nem nem tavoli ismerosom dolgozik ott. De koszi az infokat
2021. márc. 19. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!