Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Annak mi értelme van, hogy...

Annak mi értelme van, hogy egy takarítónak is érettségi kell. ?

Figyelt kérdés
Jóhogy nem doktori kell
2021. febr. 22. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Annak az az ertelme, hogy ne keverje ossze a hipot a vizkooldoval es ne olje meg magat meg a fel emeletet a klorgazzal.


Amugy aki a mai vilagban egy erettsegit nem tud letenni, azt tenyleg annyit is er.

2021. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Aki tanult kémiát, az kisebb eséllyel kezdi el összeöntögetni a tisztítószereket. 🤔
2021. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De úgy is elmagyarázzák nekik
2021. febr. 22. 19:53
 4/12 A kérdező kommentje:

"Aki tanult kémiát, az kisebb eséllyel kezdi el összeöntögetni a tisztítószereket. 🤔"


Miért mik vannak a tisztítószerekben méreg?

2021. febr. 22. 19:54
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
#4 Hát ha összeöntöd őket, akkor igen, méreg keletkezhet, amibe belehalhatsz. Itt most nem a citromos meg a fenyőillatú ablaktisztítóra gondolok, de simán össze lehet hozni egy gyilkos keveréket.
2021. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja
2021. febr. 22. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Ó persze, mert amikor még 8 általánossal takarítottak, tömegesen gázosították ám el az irodistákat a takarítók. :D

4 elemit végzett nagyik is rendszeresen irtják az unokáikat így...


A világon semmi értelme, hogy érettségit kérjenek. Kémiát az én időmben amúgy hetedik osztálytól oktattak.

2021. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol várnak takarítótóél érettségit. Én még nem láttam ilyet.
2021. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Akinek még érettségije sincs a szerencsétlenje azt se fogja megérteni, hogy 4 órára lesz bejelentve, amiből 2 óra lesz fizetve, és nincs fizetett szabadság, se táppénz és túlóra pénz se jár.
2021. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Az az ertelme hogy valogathatnak. Ha van 100 munkahely amire van 100.000 jelolt akkor valamit ki kell talaljanak hogy megszurjek a jelentkezoket. Mivel a mai vilagban kb mindenkinek van erettsegije siman kizarhatoak azok akiknek nincs.

Hogy ez gond-e? hat biztos nem a legjobb dolog...

Hogy erdekel-e barkit is? Mivel kb mindenkinek van erettsegije ezert eleg alap dolognak tekinti mindenki ezert szerintem csak azt akinek nincs


Ugyanolyan dolog ez mint amikor a tudatlan parasztnak azt mondtak hogy a varosba nem kap munkat mert nem tud olvasni... Voltak parasztok akik hoborogtek, voltak parasztok akik megtanultak olvasni, es voltak parasztok akiket nem erdekelt az egesz

2021. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!