Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha valakinek 29...

Szerintetek, ha valakinek 29 evesen van mar 10 millio Ft-ja, az mar jo penz?

Figyelt kérdés
Lehet onmagaval elegedett?
2021. febr. 23. 12:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%

Én nem tervezek otthon lakni 30 éves koromig csak azért hogy spórolni tudjak.


Hogy lesz így normális párkapcsolatod, hogy fogsz ismerkedni?

2021. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen jó, de ne a számla egyenlegeden múljon, hogy elégedett vagy-e magaddal, vagy sem.
2021. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
semmi értelme ennek
2021. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
28%

11-es

Jó nője csak akkor lehet valakinek ha nagyon gazdag,van ingatlan,van autó,látszik pénz,karrier stb.

A lányok nők ezt nézik.

Szegényen nincs esély

2021. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem arról van szó hogy szegényen, hanem most 30 évesen hazaviszed anyuékhoz a szobádba a csajt vagy mi?
2021. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
#15 igen, és akkor mi van. 30 évvel ezelőtt ez teljesen természetes volt.. 3-4 generáció is együtt lakott.. és ott is tudtak szexelni a fiatalok.
2021. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%

Kevés. Még egy házat sem tudsz venni belőle, akkor pedig hogy akarsz komoly kapcsolatot?


Ja várj, ez csak egy gyakori vélemény itt! :)

Én elégedett lettem volna, ha ennyi idősen - de akár most is - 10 M Ft-om lenne a "párnám alatt".

2021. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#16

Az utóbbi 20 évben viszont elöntötte a keleti blokkot az amerikanizmus, ami szerint már egyetem alatt is rezeg a léc, ha még otthon vagy, aktív dolgozóként pedig lehúzhatod magad a WC-n.


Nem látod, hogy tele van rakva az ország azokkal a mamahoteles reklámokkal?

Vagy épp ez: [link]


Magam is úgy gondolom egyébként, hogy azért a 20-as évek második felében így vagy úgy, de el kell költözni a szülői házból. Otthon lakva nem lehet igazán felnőni, ami a későbbiekben meg fogja magát bosszulni és nem csak párkapcsolati téren.

2021. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kéne ismerni a pontos hátterét a dolgoknak lehet hogy lehetsz elégedett de lehetsz nagyon nagyon elégedetlen is ezzel a teljesítménnyel.
2021. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem a spórolásból lesz nagy pénze senkinek se, el ne higyjétek már...


Én 30 éves koromig összesen 4 milliót tudtam összeszenvedni 8 évnyi munkából, aztán jött egy lehetőség, egy olyan amivel átlag heti 500 ezret "kerestem" 3 éven keresztül, csakmert pénzzel dolgoztam, ennek már tizen akárhány éve, és a "lehetőségnek" az egyházhoz is köze volt.


Isten (meg) segített! Én meg segítettem magamon!


Ámen testvérek!

2021. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!