Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit vonnak le ezesetben a...

Mennyit vonnak le ezesetben a készpénzfelvételért?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagy pénzt levenni, csak kb 3 ezer forintot (nincs aprom, ezert), erste-s kártyám van de itt a környékemen csak otp-s automata van. Ezesetben mennyi plusz költségre számíthatok?

Köszi ha valaki segít.



2021. febr. 26. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Ez függ attól is, hogy milyen csomagban vagy. Nekem pl ingyenes. Nem tudom kimerítetted-e már a havi készpénzfelvételi limitet, ami ingyenes.
2021. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Diákszámlám van, és nem merítettem még ki, nem nagyon használtam még
2021. febr. 26. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

első körben az a kérdés, hogy nyilatkoztál-e már a havi 150 ezer ft ingyenes készpénzfelvételről, hogy azt kéred? Max. 2 alkalommal lehet, összesen 150 ezret.

Ha erről nyilatkoztál, akkor bármelyik automatánál ingyenes a készpénzfelvétel, ha nem nyilatkoztál, akkor pedig a bankszámlacsomagod a kondícióitól függ.

2021. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!